koupě auta- ověření podle vin

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Wocass
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2011, 18:31
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od Wocass »

Bylo to z autobazaru Auto Frydrych. Evidenčku mám, ale dělal jí on, takže pokud tam měl nějakého známého (což asi ano), tak mu jí udělal. Proto si chci zažádat na úřadě o kopii abych měl na papíře, kdo se pod to podepsal. Zda to vyřeším nevím, moc tomu nevěřím. Nejvíce mě štve, že jsem vlastně mechanik a takhle jsem se nechal napálit. Snažil jsem se zkontrolovat si toho co nejvíce, podvozek, čepy, kastli atd.. Kontroloval jsem i typové štítky a s TP seděly, ovšem netušil jsem, že motor na štítku je jiný a kod motoru jsem nekontroloval. Ale je to to, co ty říkáš. Neznalos, měl jsem si zjistit co seriově ty vozy měly, já žil v domění, že to MPI tam být má. Čekal jsem stáhnuté kilometry, nějaké skryté závady, ale tohle by mě opravdu nenapadlo. Uvidím jak celá věc bude pokračovat. Dám vědět.
Fiat Punto S55 - motor z 75ky na LPG 54 kW - Sršáň
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od peta.smolik »

Přeju ti hodně štěstí...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Wocass
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2011, 18:31
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od Wocass »

Tak, Punto je vyřešené a píši jak jsem dopadl. Zjistil jsem, že na policii ČR na nás zvysoka **** prý to není nic proně, že je to normální občansko-právní spor a navíc, že už nikomu nedokážu, že jiný motor jsem si tam nedal já sám. Naštěstí pán (bazar byl jen sprostředkovatel, stím jsem vůbec nejednal) měl snahu se dohodnout, takže jsme se dohodli na finančním vyrovnání nákladů na zlegalizování celého vozu. Takže myslím, že jsem dopadl ještě relativně dobře. Punťa mi zůstane, jen musím udělat pár drobných úprav a bude to.
Fiat Punto S55 - motor z 75ky na LPG 54 kW - Sršáň
szoteka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2019, 07:42

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od szoteka »

Krasny den.

Podle vin ZFA29000000156682

Jde zjistit info o motoru atd? Nemuzu najit ani zadne vrakoviste na tento karavanek.

Diky
szoteka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 dub 2019, 07:42

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od szoteka »

Krásný den. Děkuji za reakci. Ale auto je r.v. 2004 . hledám něco, , dle čeho nějaké díly schánět a další. Třeba mam C4Grand a na service.citroen dam vin a vyucne mi uplně vše. jak o autě, tak další info o dílech, kody originálu atd...
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: koupě auta- ověření podle vin

Příspěvek od liborko »

Fiat eper
https://www.pekidi.com/navi?FORCED=TRUE ... M=LANGUAGE" onclick="window.open(this.href);return false;
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“