stratila som posledný kľúč

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Paulina2222
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2015, 09:28

stratila som posledný kľúč

Příspěvek od Paulina2222 »

Poprosila by som o radu, ak má niekto podobnú skúsenosť, mám Fiat Punto 1.2 benzín 2004 a stala sa taká vec, že som stratila posledný kľúč od auta,
myslím že ho už nenájdem nikde a chcela som sa spýtať, ako ste to riešili vy, pretože vo Fiate,
mi ponúkli nehorázne vysokú cenu.
Od auta nemám ani kódovú kartu, na ktorú sa ma pýtali aj vo Fiate, auto je zamknuté a neviem sa do neho dostať.
Ďakujem za všetky rady, Paulína zo Zvolena.
Reklama
 

Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: stratila som posledný kľúč

Příspěvek od Cabuto »

Hele stím toho asi moc nevimyslíš na punta se klíče nijak moc nedělaj jedině origo a kolegovy z práce se stalo to samé jenže nejen že musel s autem dojet do fiatu tedy šup sním na podval a jedem ale tam ho klíček stál 3000 a to jeden bez dálkového kdybys měla tu kodovou kartičku nemusela bys tam tahat to auto ale oni si takhle ověřují ten imobilizérovej kod protože sice by si našli podle vinu kod z fabriky ale něvědí jestli už stím někdo něco nedělal a nejsou měněné zámky a podobně :( takže to bude drahé v každém případě :(
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
bart_nj
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 12 čer 2008, 08:11
Bydliště: Nový Jičín

Re: stratila som posledný kľúč

Příspěvek od bart_nj »

S techničákem do Fiatu pro kopii code karty (potištěná A4 za cca 1000,-). Podle ní nechat ve Fiatu vyrobit klíček (cca 3500,-). Pak odemknou auto, plynovým pedálem zadat kód podle code karty a dojed znovu do fiatu a nechat spárovat klíč s jednotkou (u mě to bylo v ceně klíče).
Toto jsem absovolal před cca 6 roky :( .
Paulina2222
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2015, 09:28

Re: stratila som posledný kľúč

Příspěvek od Paulina2222 »

Dobrý deň, ďakujem všetkým za vaše rady, auto už jazdí
autoelektrikár nám ponúkol možnosť odpojenia imobilizéru, neskôr však zistil, že pri našom aute toto možne nie je.
Nakoniec mi známy poradil firmu, autokluce.sk cez ktorú som to aj vyriešila.
Cena kľúča vrátane práce bola 156 €, čo bolo prijateľné riešenie, kedže sme nemuseli auto odtiahnuť.
korgamorga
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2015, 13:18

Re: stratila som posledný kľúč

Příspěvek od korgamorga »

To jsou hrozné pálky za klíč. Je levnější, pokud člověk tu kartu má a nechá si jen okopírovat svůj stávající?
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“