PUNTO FORUM - pořádek musí být

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek176 »

stifmajstrABARTH píše:pokracovanii k https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=6304 .....kaufiku a ty myslis ze je prehlednejsi zamknout aktualni tema ikdyz opakujici se? a rict uz se o tom diskutuje...! Myslis ze ten clovek bude nekde prochazet Xtemat nez ho najde a pak tam nejak navazovat pul roku starou diskuzi? ja myslim ze ne ten clovek se na to vyflakne a dopadne to tak ze odejde...podle me zamykani temat rozhodne neprispeje k prehlednosti foora....ptz ruku na srdce vy kdyz nekam prijdete hledate v diskuzich? ja myslim ze ne a ze se zeptate(v novym tematu) a kdyz se zepta na neco co uz tady !opravdu! je odkazat ho na tu diskuzi a tu puvodni tam proste presunout protoze nez se k tomu dostane moderat uz tam jsou odpovedi na ktere by treba nekdo chtel reagovat....tak docela dlouhy co? :lol: :lol: :lol:
plně s tebou souhlasím....
Reklama
 

corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Já taky.
Jsem tu relativně nový a už teď mám dojem, že to tu moc nežije. Podle mě je jednou z příčin i zamykání témat.
Punto 55S Mk I
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

corleone píše:Já taky.
Jsem tu relativně nový a už teď mám dojem, že to tu moc nežije. Podle mě je jednou z příčin i zamykání témat.
to jsou KECI ! zamykani temat neni duvod k tomu aby se ti zdalo ze je tu mrtvo! Temata se zamykaj protoze jsou tu taci , ktery maj jakykoliv problem a proste napisi aniz by se podivali zda-li se jejich problem zde uz neresil .. nac tu mit 100 temat typu KOLA , ci STARTOVANI ... v tom to je !
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Dohy píše:to jsou KECI !
"Kecy" podle vzoru "hrady".
Punto 55S Mk I
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Dohy píše:
corleone píše:Já taky.
Jsem tu relativně nový a už teď mám dojem, že to tu moc nežije. Podle mě je jednou z příčin i zamykání témat.
to jsou KECI ! zamykani temat neni duvod k tomu aby se ti zdalo ze je tu mrtvo! Temata se zamykaj protoze jsou tu taci , ktery maj jakykoliv problem a proste napisi aniz by se podivali zda-li se jejich problem zde uz neresil .. nac tu mit 100 temat typu KOLA , ci STARTOVANI ... v tom to je !
takze mi chces rict ze kdybysis ted koupil rekneme napr.: suzuki samurai a vydalse hledat nejake informace jak si ho upravit sel bys na offroadforum a tam bys zacal cist 16stranek temat jestli uz se to probiralo? to te docela odbivuju myslim ze urcite radsi polozis novej dotaz.... :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mno takto... idealne by bolo mat plugin, ktory dokaze zlucit temy, bohuzial tu ten plugin nieje, tak sa len presuvaju ako citacie prispevky do "spravnej" temy a vznika aj neprehladnost tym padom.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jezis nerozcilujte se za to ze jste lini zmacknout tlacitko hledat a natukat co potrebujete :roll:
(ja to treba pak musim pouzivat kdyz radim nove temata;))
pak byste nemuseli delat nove topic a my pak zamykat pac by tady bylo deset stranek stejnych temat a vecnej gulas. takze SORRY, ale tak se veci maji.
navic to mate vsude napsane "o zakladani novych temat" jako prvni tema "nahore" !
Jinak tak jak pise Arrow.

btw: myslim si ze nejen me pak uz ani nebavi odpovidat stale dokola na to same.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Katy píše: btw: myslim si ze nejen me pak uz ani nebavi odpovidat stale dokola na to same.
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

stifmajstrABARTH píše:
Dohy píše:
corleone píše:Já taky.
Jsem tu relativně nový a už teď mám dojem, že to tu moc nežije. Podle mě je jednou z příčin i zamykání témat.
to jsou KECI ! zamykani temat neni duvod k tomu aby se ti zdalo ze je tu mrtvo! Temata se zamykaj protoze jsou tu taci , ktery maj jakykoliv problem a proste napisi aniz by se podivali zda-li se jejich problem zde uz neresil .. nac tu mit 100 temat typu KOLA , ci STARTOVANI ... v tom to je !
takze mi chces rict ze kdybysis ted koupil rekneme napr.: suzuki samurai a vydalse hledat nejake informace jak si ho upravit sel bys na offroadforum a tam bys zacal cist 16stranek temat jestli uz se to probiralo? to te docela odbivuju myslim ze urcite radsi polozis novej dotaz.... :roll:

Tak to zkus .... ODPOVEDEJ TI !!!! TOHLE SE TU UZ RESILO a zamknou :roll: :!: :!: :!: :!:
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Dohy píše:
stifmajstrABARTH píše:
Dohy píše: to jsou KECI ! zamykani temat neni duvod k tomu aby se ti zdalo ze je tu mrtvo! Temata se zamykaj protoze jsou tu taci , ktery maj jakykoliv problem a proste napisi aniz by se podivali zda-li se jejich problem zde uz neresil .. nac tu mit 100 temat typu KOLA , ci STARTOVANI ... v tom to je !
takze mi chces rict ze kdybysis ted koupil rekneme napr.: suzuki samurai a vydalse hledat nejake informace jak si ho upravit sel bys na offroadforum a tam bys zacal cist 16stranek temat jestli uz se to probiralo? to te docela odbivuju myslim ze urcite radsi polozis novej dotaz.... :roll:

Tak to zkus .... ODPOVEDEJ TI !!!! TOHLE SE TU UZ RESILO a zamknou :roll: :!: :!: :!: :!:
No ja neplacam jen tak do vetru...chodim tam a kdyz se zeptas na tohle co je tam uz xkrat dostanes odpoved prinejmensim zjednodusenou a odkazy to se resilo tady......tady..... a neco je i tady....a nic se tam nezamyka.... :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Dohy ale to nieje riesenie.. zamknut.., to ma akurat tak naserie..

idealne je to zlucenie tem, vtedy sa pekne pokracuje v povodnej bez nejakej straty orientacie...
Punto MK2 1.2 8V ELX
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

presne tak....
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Zamknuto a odkázáno na téma, které souvisí s množstvím kapaliny, ne se způsobem výměny.

PROČ :?:

Vytrvalým pruzením k odrazení co největšího množství přispěvatelů?
Punto 55S Mk I
I.Cach
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 23 srp 2011, 11:26

Re: PUNTO FORUM - pořádek musí být

Příspěvek od I.Cach »

ty spamy jsou strašný
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“