Naťuklé čelní sklo

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
korgamorga
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2015, 13:18

Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od korgamorga »

Mám naťuknuté sklo (pavouček asi 1x2,7centimetru). V servisu mi řekli, že mi to dají do kupy za devět táců. Tak se chci zeptat, zda by šlo uzavrít si na internetu havarijní pojištění aniž by chtěli moje auto vidět a pak si to sklo nechat následně proplatit? Vydrží to sklo alespoň jeden nebo dva měsíce takto, nebo se mi může vysypat? Díky za každou radu.
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Bez obhliadky ta nepoistia. V ako servise si bol? nevidim ake punto mas, ale na grande stoji orig sklo cca 250e, druhovyroba je za polovicu, oficialna cena. Na starsie punta ide od 60E . Cennik aitokelly. Po zlavach co maju servisy, je pre nich cena polovicna. Takze by som rozmyslal nad zmenou servisu.
korgamorga
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2015, 13:18

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od korgamorga »

Díky za radu. Byl jsem v servisu autobureš. Ptal jsem se ještě na jiném fóru a tam mi poradili, že existuje nějaká forma opravy toho pavouka. To by prý vyšlo levněji, takže se podívám ještě po tom. Jinak ten rozdíl cen co jsi psal ty a co mi nabídli je celkem velký, zkusím se podívat ještě po okolí, jestli mě náhodou nenatáhli s cenou. Nebo jestli jsou na Slovensku ceny o tolik jiné? :o
Uživatelský avatar
rossi
Znalec
Příspěvky: 802
Registrován: 10 zář 2008, 16:07
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od rossi »

jsou firmy které takovou prasklinku odborně opravý,ale nesmí být ve výhledu řidiče.
goooogle:https://www.google.cz/search?client=ope ... gws_rd=ssl
Rossi
Fiat Punto 1.6Mk1 90 ELX resuscitován
AUDI A6 3.0 Quatro 2002
korgamorga
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2015, 13:18

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od korgamorga »

Moc děkuji. Našel jsem už taky něco podobného. Zní to daleko lépe než celé sklo měnit. Není to skoro poznat. Takže to asi vyzkouším, pokud s tím nemá někdo negativní zkušenost.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Naťuklé čelní sklo

Příspěvek od SpiritWolker »

Nove sklo stoji 60e-65e neznackove, 75-85 znackove z alebo bez modreho pasu hore,
lepidlo na sklo a primer 10e-15e a nova guma nad sklo asi 5e, za vymenu som zaplatil 30e
takze nove sklo s vymenou ma stalo okolo 110euro

mne sa oplatilo menit sklo, lebo som mal asi tri male 1-2mm biele jamky, jedneho maleho pavucika pod steracom a bal som sa ze bude rast, a cele okno som mal akokeby posiate malymi jamkami od kamienkov plus stierace uz vydrali sklo a bolo vidiet obluky pokial dosiahnu stierace .) nepomohlo ziadne umyvanie

po vymene vidim nadherne dopredu ako keby som nemal ani celne .)

ja som celne kupil tu: (robia rozvoz do Ba zadarmo)
http://www.jumaz.sk/category/sk/kontakt" onclick="window.open(this.href);return false;

nasiel som aj ceny
http://www.celne-autosklo.sk/autoskla/Fiat/Punto" onclick="window.open(this.href);return false;

u nas mi ponukali opravu celneho 15-25e podla velkosti a druhu jamky,
keby ze to dam urobit tak by ma to stalo 70e a to sa naozaj neoplati

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“