Koupě nového Punta

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
veliz
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 čer 2016, 17:38

Koupě nového Punta

Příspěvek od veliz »

Uvažuji o novém autě a mám nabídku na nový Fiat Punto 1.4 8V Lounge + paket Lounge (aut. klima, zadní park. senzory) za cca 270000 Kč. Auto budu vlastnit 10 let, najedu 10 tkm ročně. Potřebuji ale, aby to byla tzv. jistota na důchod, tedy aby auto bylo dobrým a skromným sluhou a nevyžadovalo velké investice, které u dnešních moderních aut a moderních motorů číhají na každém kroku. Punto mě napadlo proto, že se vyrábí již dlouho, tudíž by mělo být vychytané a má starý dobrý čtyřválcový 8V motor rozumného objemu 1.4. Můj dotaz tedy je: Je Punto sázka na jistotu?
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Ja mam ten motor v linei a bez problemov. Spotrebu dokazem mat za 5,5l, nieje to ziadny zavodak ale uplne staci. Akurat nemenim olej raz za 30tis,ale po max. 15tis a menim si ho sam. Momentalne nabehane 150tis a prvy problem bol pri 147tis a to ze odisiel snimac tlaku oleja, vymenil som si sam v cene asi 5E. Okrem toho iba bezne veci ako brzdy a rozvody po 5rokoch/ 120tis. Navyse bolo len horne ulozenie tlmica za40E. Takze u mna spokojnost. Trosku mi zerie olej ale ziadna tragedia necely liter medzi vymenami.

Odoslané z H60-L04 pomocou Tapatalku
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“