Modrý kouř z výfuku

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
PavelSoukup
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 11 lis 2016, 09:30

Modrý kouř z výfuku

Příspěvek od PavelSoukup »

Zdravím, mám problém s tím, že mi z výfuku jde modrý kouř, na http://kralmotoru.cz/media/modry-kour-z ... -zpusobuje" onclick="window.open(this.href);return false; jsem se dočetl, že to může být opotřebením válců a průnikem oleje. Válce mám ale nedávno měněné, takže to asi nebude ono. Nemáte někdo zkušenost?
Reklama
 

Uživatelský avatar
martin72
Znalec
Příspěvky: 676
Registrován: 14 říj 2013, 20:57
Bydliště: Praha

Re: Modrý kouř z výfuku

Příspěvek od martin72 »

PavelSoukup píše:Zdravím, mám problém s tím, že mi z výfuku jde modrý kouř, na http://kralmotoru.cz/media/modry-kour-z ... -zpusobuje" onclick="window.open(this.href);return false; jsem se dočetl, že to může být opotřebením válců a průnikem oleje. Válce mám ale nedávno měněné, takže to asi nebude ono. Nemáte někdo zkušenost?
Jsi tu správně, tady mají všichni křišťálovou kouli, tudíž víme co máš za motor a jak jsi měnil válce. Já si jen momentálně nemohu vybavit, který motor od Fiatu má výměnné válce. Můžeš svůj dotaz trochu blíže specifikovat.
Fiat Bravo Emotion rv.2008 1.4 T-Jet 110kW
Fiat Punto MkII 1,2 16V ELX rv.2001
Fiat Marea 1,6 16V ELX rv.2000 ex.2016 frajer nedobrzdil
Fiat 127 rv.1972 ex.2008 dožil
Fiat 125 Speciál rv.1969 ex.2007 dožil
Fiat 125 rv.1968 ex.1997 dožil
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Modrý kouř z výfuku

Příspěvek od panaman1 »

modry dym by mal byt olej.. takze mozno niekto nieco odflakol.. ci si myslis ze ked ti nemili valce tak je to uplne v poriadku? skus to reklamovat.
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: Modrý kouř z výfuku

Příspěvek od peter963 »

To bude nejaky zvlastny motor od Fiatu ak sa tam menia valce.Ak ti to povedal mechanyk,tak tomu bisom nikdy nedal opravovat auto.Kolko zobral zatu vymenu ak smiem vediet?
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“