lišta osvětlení špz fiat punto 55 rok výroby 1996

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
nejedly
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 dub 2009, 20:27

lišta osvětlení špz fiat punto 55 rok výroby 1996

Příspěvek od nejedly »

Používáním mi praskla lišta osvětlení ŠPZ na mém Puntu 55 rok výroby 1996 č.dílu 18.28.196.Prohledáním internetu na slovenských strankách (žiji v Trnave) nejsou už lišty osvětlení k dispozici.Pokusím se ještě najít na vrakovištích,ale zatím mi může někdo poradit, čím by se to dalo slepit.Auto už absolvovalo poslední STK a dožívá ¨a pokud neseženu nic na vrakovišti a pod. budu muset lepit Plasty jsou rozdílné,tak prosím poradte,jak uvedený díl plastu slepit (čím).Nevím z jakého plastu je uvedená lišta.
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: lišta osvětlení špz fiat punto 55 rok výroby 1996

Příspěvek od liborko »

No nove asi nejspis sehnat uz nepujde,nejlip sehnat z vrakace origo pouzity dil.Cislo dilu mas nejake divne melo by byt 7775642 co jsem nasel v eperu.Zezadu na te liste by mel byt vyrazeny kod plastu a podle toho koupis lepidlo patex epoxid apod. Kde ti to prasklo v kterem miste?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
nejedly
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 05 dub 2009, 20:27

Re: lišta osvětlení špz fiat punto 55 rok výroby 1996

Příspěvek od nejedly »

Díky za odpověd, to kodové číslo lišty mi vypadlo při hledání na web.strankách nahradních dílů .Našel jsem jen jedinného prodejce ,který má uvedenou lištu na skladě,ale chce 28 eur a to se mi zdá dát na auto před odpisem ,jako zbytečný výdej.Prasklo to ve vnitřní časti v místě dotyku s karoserii v důsledku neustálého používání a přetěžování při otevírání zadních dveří.Přitom je v dolní časti narazníku výřez na podebrání při otevírání dveří,ale pohodlnost má své důsledky .Ve vnější části lišty(viditelné) prasklina není a proto se mi zdá,že zafixování lepidlem a hlavně lištu nepoužívat na otevírání zadních dveří-zatím do konce životnosti Punta pomůže.
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“