Zablokovana nozna brzda

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Kojo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2011, 21:15

Zablokovana nozna brzda

Příspěvek od Kojo »

Dobry vecer. Vedel by mi niekto poradit v com je problem. Dneska som proste zabrzdil,ze som zatlacil spojku brzdu a vyhodil rychlost,no v tom momente sa mi rozsvietili kontrolky nechapal som,chcel som zaradit rychlost no neslo mi,tak som zistil ze mi zhasol zrazu motor,no horsie bolo to,ze mi vobec nesla zatlacit brzda,tak jedine stastie bolo,ze mi auto zastalo na krajnici,vypol som motor,vytiahol kluce a o chvilu nastartoval. Viete niekto povedat,preco mi zhasol motor akoby zablokoval brzdu noznu a kvazy sa nedalo ovladat ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gembler
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 12 úno 2018, 20:16

Re: Zablokovana nozna brzda

Příspěvek od Gembler »

To sa mi stalo keď mi došiel benzín :D Takže ak to bude robiť často budeš mať asi slabý tlak paliva.
Ak ti zhasne auto posilňovač je tiež vypnutý a brzdu stlačíš tak raz a už nebude brzdiť.
CHRYSLER CROSSFIRE 3.2
EX Punto mk1 55S, 90ELX, 16v sporting
Kojo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2011, 21:15

Re: Zablokovana nozna brzda

Příspěvek od Kojo »

Dakujem za typ. No svietila mi kontrolka ze mam malo benzinu ale kvoli tomu aby mi zablokovalo brzdu ??? Budem to musiet dat kuknut mechanikovi nejakemu.
Uživatelský avatar
RadovanRakovicky
Fiaťák
Příspěvky: 160
Registrován: 29 říj 2018, 22:03

Re: Zablokovana nozna brzda

Příspěvek od RadovanRakovicky »

Tak veru, bez beziaceho motoru a teda aj funkcneho posilovaca je pedal brzdy tvrdy a nebrzdi to skoro vobec. Preto napr ked Ta niekedy niekto odtahoval a mal si vypnuty motor, auto slo pribrzdit akurat tak rucnou brzdou, pedal brzdy po 2-3 stlaceniach bol total tvrdy a nebrzdilo to vobec. Je to normal jav, ja by som skor riesil preco zdochol motor z nicoho nic :-)
Grande Punto 1.4 8V , r.v.2013 Lounge
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“