DISKUZE - prisady do olejů a benzínu

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

jery
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 23 bře 2006, 17:25

Příspěvek od jery »

dan píše:
jery píše:já tam dal BISHOP má to bejt údajně zázračná vodička s mikromolekulární přísadou tak uvidím :twisted:
az vyjedes dve nadrze, dej vedet, jestli se ti nejak snizila spotreba, docela by me to zajimalo.
spotřebu to má furt stejnou ,nic zázračnýho se neděje ale prej se má najet 2000 km tak uvidím
Reklama
 

dan
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 03 pro 2005, 23:17
Bydliště: Lbc

Příspěvek od dan »

jery píše:
dan píše:
jery píše:já tam dal BISHOP má to bejt údajně zázračná vodička s mikromolekulární přísadou tak uvidím :twisted:
az vyjedes dve nadrze, dej vedet, jestli se ti nejak snizila spotreba, docela by me to zajimalo.
spotřebu to má furt stejnou ,nic zázračnýho se neděje ale prej se má najet 2000 km tak uvidím
proto mluvim o tech +- dvou nadrzich..
jery
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 23 bře 2006, 17:25

Příspěvek od jery »

tak jsem najezdil na přípravek bishop 5000 km a výsledky:
žádné snížení spotřeby
žádné zvýšení výkonu
auto netáhne (patrně se rozpustil bordel a ucpalo to trysky)
takže zázrak se nekoná, nenechte se napálit
dan
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 03 pro 2005, 23:17
Bydliště: Lbc

Příspěvek od dan »

jery píše:tak jsem najezdil na přípravek bishop 5000 km a výsledky:
žádné snížení spotřeby
žádné zvýšení výkonu
auto netáhne (patrně se rozpustil bordel a ucpalo to trysky)
takže zázrak se nekoná, nenechte se napálit
konecne informace s nejakou hodnotou od nekoho s vlastni zkusenosti.

jak jsem psal v prvnim prispevku, moje zkusenost s metaltecem byla vcelku pozitivni a na prvni svezeni znatelna. zrejme dost zalezi v jakem stavu je motor pred aplikaci. ten muj na 406ce mel uz docela dost
jery
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 23 bře 2006, 17:25

Příspěvek od jery »

no ještě jsem dříve zkoušel slick 50, nalil jsem trošku auto ztichlo a krásně jelo, ale nevydrželo to dlouho, musel bys furt ten slick dolévat a za čas bys měl zateflonované auto a nedovedu si představit jak vypadá motor po 2 litrech slicku.
takže už jen olej , chtěl bych zkusit ten magnatec od castrolu co to zas bude za fintu
marmor
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 28 srp 2006, 11:10
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marmor »

No ja používam ten Magnatec, resp.keď som kúpil auto už to tam bolo naliate. Ťažko mi je to nejako porovnávať lebo nemám veľmi s čím. Predtým som mal Š120 takže asi tak. Olej je drahý ako hovado, musel som nejaký liter dokúpiť a doliať. Menený bol pri 45tis. teraz mám 65tis. a olej má stále farbu veľmi dobrú. Povedal by som, že je ako nový. Tieto syntetické oleje vydržia veľa. Uvidím ako to bude po zime a zvážim ešte či ho meniť alebo nie. Zatiaľ vyzerá, že by ešte raz toľko km vydržal.
Punto II 1.2 8V 44kW ELX 2001
Uživatelský avatar
Tomas-Oaza
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 281
Registrován: 01 dub 2006, 22:04
Bydliště: Nikol-City 608479374
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas-Oaza »

presne na toto tema jsem zalozil hlasovani u nas na lanciaklubu,nebot prpravkum neverim.taky jsem rozhodnutej provest test jak provadeji v televizi,a uvidime :lol:
Lancia Kappa 2,4 TDS
Renault Master
Iveco daily 2,3 jtd
fiat multipla rallye hobbycros

www.lanciaklub.cz
olso
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 05 říj 2005, 20:10

marmor

Příspěvek od olso »

To ze ma olej dobru farbu nie je az tak super, znamena to ze v nom neostava ziaden karbon a vsetko sa usadzuje v motore. Potom tam das shell or seleniu a bude pekne cierny a vsetok bordel poleze von. Ale snad sa pletiem, tiez mam Castrol TXT 5W-40 ale za dobre prachy, inak by som dal nejaky 10W-40, asi Shell s vykonovou specifikaciou aspon taku ako doporucuje vyrobca (dnes ju splni kazdy olej) a jazdil dalej.A tych 15000km je strop dany vyrobcom, nikdy by som tento limit neprekracoval, radsej lacnejsi olej a castejsie menit...www.oleje.cz, preto som mudry jak radio
Samba
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 kvě 2006, 15:32

Re: marmor

Příspěvek od Samba »

To ze se mu zda "farba" oleje porad OK. Bude mozna tim ze ten CASTROL je uz od vyroby hodne tmavy a smrdi jak vyjety.
veribr
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2017, 11:34

Re: DISKUZE - prisady do olejů a benzínu

Příspěvek od veribr »

Skús pozrieť http://www.slevovy-kod.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; . Nájdeš tam všeličo
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: DISKUZE - prisady do olejů a benzínu

Příspěvek od liborko »

veribr píše:Skús pozrieť http://www.slevovy-kod.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; . Nájdeš tam všeličo
To určitě,není ti to trapné?
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“