TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Turok
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 28 říj 2009, 20:32

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Turok »

zdravím nemáte někdo manuál na punto 1? 55s v elektronické podobě?? docela by se mi hodil.
Reklama
 

Uživatelský avatar
outofmoney
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 srp 2010, 18:01
Bydliště: Hlohovec (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od outofmoney »

Nenasiel by sa u niekoho navod na pouzitie na punto Mk1?
Fiat bravo 2007, 1,9 Mjet, 110 kw, 150hp, Maranelo rosso
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Matto »

nejaké manuali som našiel tu:
http://www.ulozto.sk/4047719/punto-176- ... 8-2003.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
http://uloz.to/3327832/fiat-punto-i-ser ... -93-99.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
ale nasťahoval som ani jeden z nich, takže neručím za ne,treba vyskúšať...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
outofmoney
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 27 srp 2010, 18:01
Bydliště: Hlohovec (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od outofmoney »

ozaj sa nenajde u nikoho original navod na puzitie nie manual...ale proste navod kde je obrazkami a textom vysvetlene co znamenaju vsetky kontrolky, polohy packy a podobne...urcite niekto mate doma od punta...na nete som to nikde nenasiel..max v italstine ale v cz alebo sk nic ....ak niekto ma mohol by to pofotit pripadne oskenovat moc by mi to pomohlo...toto auto mam len kratucko a je to moje prve auto a myslim skvela volba pre zacinajuceho sofera...pls pohladajte, ak by to niekto ponukol za nejaku symbolicku cenu tak by som takyto navod na puzivanie aj odkupil
Fiat bravo 2007, 1,9 Mjet, 110 kw, 150hp, Maranelo rosso
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Zdravím pánové.Chci se Vás jen zeptat,jak dlouho Vám trvala instalace vypáleného ccd souboru do počítače?
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Stáhnul jsem si manual z netu,vypálil jsem přes Clone,zkusil nainstalovat do noťasu a nic.Po 20 min létající obálky v italsky psaném okně se mi nic nenainstalovalo.Jsem samouk přes PC.Když zkusím otevřít CD,jaký souor by měl být instalační?Po otevření je tam 31 ikon.Jedna je DTE Setup,DTE Instal,Satiz.Když zvolím tuhle,potvrdím install,na monitoru se vytvoří zástupce a obálka si lítá a lítá a nic.Jak teď?
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od zokot »

manuál může být max. v pdf. Nechápu co to děláš :lol:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Jedná se o wokrshopmanualpuntomkII.Servisní manual,který používají v auoservisech.
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od radek.s »

zokot píše:manuál může být max. v pdf. Nechápu co to děláš :lol:
Toto není manuál v pdf, funguje to jinak. Popíšu níže.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od radek.s »

Martin píše:Jedná se o wokrshopmanualpuntomkII.Servisní manual,který používají v auoservisech.
Ahoj, tenhle manuál funguje tak, že pro prohlížení musí být CD vloženo v mechanice PC (tedy pokud nemáš v PC nainstalovanou virtuální mechaniku, já si to nechtěl komplikovat a tak si manuál prohlížím z CD). Nejprve je ale nutné nainstalovat do PC malý prográmek na prohlížení. Prográmek je na CD a instaluje se z něj, myslím, že je to přes SETUP.EXE. Nainstaluje se ti přímo na disk C (C:\DTE) a na ploše ti přidá ikonu DTE. Když na ní klikneš, zavoláš manuál k prohlížení z CD (to CD musíš mít v mechanice). Jestli ti to nejde nainstalovat nebo pak prohlížet, tak se to možná špatně vypálilo nebo špatně čte mechanika v PC. Já jsem si vypálil i manuál na Stilo a jenom vyměním CD a tím DTE můžu prohlížet i CD na Stilo.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Čau Radku.CD rom mám v mechanice,dám instalovat DTE.exe,na ploše se vytvoří zástupce a malé okno s taliano textem,že se program .Ale ani po 20 min není instalace u konce.Když kliknu na zástupce na ploše,objeví se chybové hlášení,že jednotka nebo síťové připojení,na které odkazuje zástupce,není k dispozici.Zkusil jsem i znovu vypálit cd.Stejný problém.Před pálením jsem musel extrahovat soubory ze zipovaného Work..... na plochu a tam vybrat ten s příponou ccd k pálení.Nedělám chybu zde?
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od radek.s »

Ahoj, pro instalaci prográmku do PC musíš jako první spustit SETUP.EXE !!! co je na tom CD. Soubor Dte.exe, který má pak taky ikonu (zástupce) na ploše spouští prohlížení manuálu z CD až potom, kdy už je prográmek DTE nainstalovaný. Tím, že jsi dal rovnou Dte.exe se to asi nějak pokazilo. Při té instalaci by ti to také mělo nabídnout na výběr jazyk, je tam i čeština. Tak že doporučuju odinstalovat to DTE co tam máš, smazat složku DTE na disku C, smazat ikonu DTE na ploše a začít od začátku spuštěním SETUP.EXE z CD.
Jinak extrahovat soubory rovnou na plochu a pak z toho pálit je docela prasárna, to jsem nikdy takhle nedělal, na ploše může být spousta dalších věcí a nevím, jestli se tak nemůže vypálit nějakej balast. Ale jestli se ti na ploše udělala složka a v ní jsou jen ty tři rozbalený soubory (.ccd, .img, .sub), tak by to mělo být vypálený správně.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Čau Radku.Po vypálení jsem na cd našel několik setup,ale žádný s příponou exe.Je setup.exe samostaně na ploše,nebo schovaný v nějaké složce?Logicky by měl být samostatně na ploše.
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od radek.s »

Ahoj, jak jsem psal ten SETUP.EXE je přímo na tom vypáleným CD. Napadlo mě, že máš asi ve Windows nastaveno: skrýt přípony souborů známých typů, a proto možná za tím nevidíš to .EXE. Tak si to zapni, chtělo by to nějaký kurz na PC :lol: Nebo jinak, je to jedna z těch 31 ikon na CD, ikona má obrázek PC s monitorem, jiná taková tam není, je u ní SETUP 59kB Aplikace. To musíš spustit ! Na ploše ani v nějaký složce to nehledej.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
Martin
Fiaťák
Příspěvky: 148
Registrován: 15 kvě 2010, 21:04

Re: TYP - Servisní manuál a návod k obsluze

Příspěvek od Martin »

Ej,k technické chybě došlo.Špatně jsem to napsal.Myslel jsem na ploše v okně rozbaleného cd.Tento soubor tam mám,ale tuším,že má jinou příponu.Nemám to vypálené cd s sebou,abych mrknul,jakou konkrétní přípunu má.S tím kurzem to není špatý nápad. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“