Levný servis Brno

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
bořan
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 říj 2014, 21:58

Levný servis Brno

Příspěvek od bořan »

Dobrý den, potřeboval bych doporučit dobrý levný servis v Brně. Koupil jsem punto 1.1, ale odešlo mi těsnění pod hlavou a nevím kam auto dát, aby mě to nezrujnovalo. Nechal někdo z vás opravovat těsnění pod hlavou v Brně? Kolik to stálo? Díky za odpověď.
Naposledy upravil(a) bořan dne 27 říj 2014, 08:25, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Levný servis brno

Příspěvek od Cabuto »

No můj mechoš kterej je aůe ze Silůvek t je za ořechovem dělá vše a s hlavou si též vý rady v ut mu tam vezu moje na připravu na zimu atd tak se můžu poptat jestli by tě přibral pod křídla jinak fakt dělá dobře celkem rychle většinou den dva a máč vše hotové záleži o domluvě a ceny super ale rovnou říkám nekupuju žádně sračky díly prostě bere kvalytu a ty značky atd sekterejma má bohaté zkušennosti ale vše co dělal spokojenost :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
bořan
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 říj 2014, 21:58

Re: Levný servis brno

Příspěvek od bořan »

Tak se mně prosimtě poptej za kolik to dělá (těsnění, srovnání hlavy, tlaková zkouška + práce). Předem dík
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od Cabuto »

Ahoj sry zapoměl sem zejtra mu ale volám etě ohledně něčeho tak se zeptám a dám info ale po mojí zkušennosti čekej něco kolem 4000 možná méně :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
bořan
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 říj 2014, 21:58

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od bořan »

díkec
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od Cabuto »

Tak sem sním mluvil je ted nachcípanej ale jen tak odvoka říkal něco kolem 4-5 cistě za tu hlavu bez olejů atd ale doporučoval přitom udělat rozhodně olej +filtr a případně udělat výměnu aj tesnění pod svodama a sáním prostě jak sem říkal jde cestou kvalyty a ne jen toho nejlevnějšího řešení ale ve čt nebo pa zaním jedu pro baterku a poptám se ho víc říkal že mrkne trochu na ceny a pak ti sem pisnu kdyžtak jho číslo a domluvíš se sním :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od Cabuto »

zdar tak hele brnkni mu na 777021910 když to nebude hned zvedat tak se nediv je pracující má dvě děti jedno novorozené takže dost práce prostě to zkoušej nejlépe je volat kolem odpoledních hodin a dost dlouho on se stebou už dohodne je ze silůvek jak sem už psal a jmenuje se Hynek víc netřeba vedět :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
bořan
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 25 říj 2014, 21:58

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od bořan »

Zdar, tak nakonec se mi ozval známej ,co mi dělal octávku, tak jsem to nechal udělat u něj. Hlava byla pěkně pokroucená, asi s tím ten kluk přede mnou jezdil. Zjistili jsme ,že teče chladič, stářím vyrezl, jinak auto že je v dobrým stavu. Hlava se nechá udělat u Pavlíčka v Bosonohách. V Brně to dělaj jen dvě firmy, takže jiná možnost nebyla. Pavlíček je prej nejlepší. Jinak motor se nechá komplet přetěsnit, no prostě kvalitně se vším všudy , jak to dělá tvůj kámoš . Možná se znají, ten můj mechoš je odvedle z Ořechova, jmenuje se Milan. Ale dík za optání
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re: Levný servis Brno

Příspěvek od Cabuto »

ok pohoda možná jo precejenom je to kousek a on má známý snad všude protože když něco potřebuju vždy se někdo najde jak v kšeftech s dílama tak klempíř lakýrník elektrykář prostě vždy se někdo najde :)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“