Servis na automaty

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
logiin
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2018, 06:05

Servis na automaty

Příspěvek od logiin »

Koupil jsem ženě Punto 1.2 s CVT z Rakouska, a chtěl bych to dát někomu, kdo má s CVT zkušenosti, na kontrolu, výměnu oleje a všeho potřebného. Poradíte? Zlínský kraj a přilehlé oblasti. Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
rossi
Znalec
Příspěvky: 802
Registrován: 10 zář 2008, 16:07
Bydliště: Slavkov u Brna

Re: Servis na automaty

Příspěvek od rossi »

http://www.kaps.cz/kontakty
nebo tady https://www.opravy-automatickych-prevod ... atf-oleje/" onclick="window.open(this.href);return false;

dělal dřív u KAPS
Rossi
Fiat Punto 1.6Mk1 90 ELX resuscitován
AUDI A6 3.0 Quatro 2002
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

Zdravím, je to tady tohle téma ještě aktuální?
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Servis na automaty

Příspěvek od SpiritWolker »

Pokial radi perfektne tak len vymeniť olej a filter, nič viac nerobiť a len jazdiť, olej meniť castejšie v pevodovke, opytam sa znameho čo ma tiež cvt. CVT sa takmer nekazy ak je často pravidelne meneni olej

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

CVT se kazí roztrhne se řetěz pokud se nemění olej tak jak by se měl těch 50 000km.Uz jsem dělal několik CVT a pokaždé roztrhly řetěz poškozené kužely variatoru a hydromenic.
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Servis na automaty

Příspěvek od SpiritWolker »

A už mi to je jasne prečo si sa pytal: je to tady tohle téma ještě aktuální? :D

Kamarát už mal niekolko CVT s rôznym najazdom km, cca pred troma rokmi kupil jedno Punto s pokazenou CVT, roztrhnuty remen. Majitel-ka sa on vobec nestarala alebo v tom servise kde ho dala naposledy robit tak asi nevedeli čo a ako s CVT :lol: po vymene oleja už išlo tušim iba na spiatočku
Na vrakači v Nových zámkoch sme boli kupit druhu CVT za 350e, namontovana, vymeneny olej plus filter a jazdi sa dalej,
Známi z Bardejova mal najazdene tušim viac ako 300kkm - takže kto poctivo meni olej tou sa prevodovka odvdači,
Ja som bol minulu jar pozriet jedno 3D punto s 7stupnovou CVT elektronikou Sporting, ale bol veeelmi hrdzavy preto som ho nekupil. km mal tušim cez 250kkm niekde mam z neho foto :-)
a keď sa niekomu pokazy tak ti budu pisať :-) dobre vedieť že sa tomu venuješ

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

Ano ptal jsem se tady jestli je tohle téma aktuální . Když budeš potřebovat něco s CVT nebo i s běžnou automatickou převodovkou tak není problém. Určitě můžeš napsat když budeš potřebovat mám i oleje německé CVT kdyby bylo potřeba. Dělám už prevodovky opravdu dlouho a CVT jsem řešil zrovna nedávno na Nissan Juke. Z vrakoviště převody se noc nedoporučují protože opravdu nevíš co kupujes. V CVT jak menší pravidelně olej tak by měla vydržet žen řetěz a ty kužely jsou opravdu důležité na dobrý olej a pravidelné výměny. Možná i dobře že si to Punto nekupoval 😁. Mám i sklad s nahradnima dilama repas měniče atd kdyby bylo někdy potřeba co koliv na automatickou převodovkou variatorovou tak není problém to kdyby náhodou 😁. Mám i sklad s oleji motor převodovka manuál automat rozvodovka atd. Kdyby něco stačí napsat. 😁
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

CVT jsem řešil a dělal několik.
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

SpiritWolker píše: 07 pro 2020, 16:07 A už mi to je jasne prečo si sa pytal: je to tady tohle téma ještě aktuální? :D

Kamarát už mal niekolko CVT s rôznym najazdom km, cca pred troma rokmi kupil jedno Punto s pokazenou CVT, roztrhnuty remen. Majitel-ka sa on vobec nestarala alebo v tom servise kde ho dala naposledy robit tak asi nevedeli čo a ako s CVT :lol: po vymene oleja už išlo tušim iba na spiatočku
Na vrakači v Nových zámkoch sme boli kupit druhu CVT za 350e, namontovana, vymeneny olej plus filter a jazdi sa dalej,
Známi z Bardejova mal najazdene tušim viac ako 300kkm - takže kto poctivo meni olej tou sa prevodovka odvdači,
Ja som bol minulu jar pozriet jedno 3D punto s 7stupnovou CVT elektronikou Sporting, ale bol veeelmi hrdzavy preto som ho nekupil. km mal tušim cez 250kkm niekde mam z neho foto :-)
a keď sa niekomu pokazy tak ti budu pisať :-) dobre vedieť že sa tomu venuješ
Nemáš náhodou na Fiat Freemont spodní kryty motoru? Díky..
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Servis na automaty

Příspěvek od SpiritWolker »

Bohužial nemam, Tak ešte raz dik za info a keby niečo tak píšem-volam

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Prajsler 1
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 05 pro 2020, 10:35

Re: Servis na automaty

Příspěvek od Prajsler 1 »

Jasně v pohodě. Když budeš něco potřebovat tak piš volej.
Servis a opravy automatických převodovek,Opravy variatoru,nahradni díly a hydromenice, oleje a kapaliny. www.prevodovkyautomat.cz Tel. +420608675576.
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“