Úprava sání 1.4 8V

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
davidosx84
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 22 pro 2008, 11:39
Bydliště: OSTRAVA

Úprava sání 1.4 8V

Příspěvek od davidosx84 »

tak jsem to ozkoušel..nikomu nebudu nic doporučovat,co se týká výkonu,ten zůstal stejný,možná jen to jde lepé do otáček plus brumlavý zvuk asi od 3000otáček na 2,3 a 4 stupeň,ale co se týká spotřeby tak ta šla určitě dolů aspoň podle počítače.Fotku dodám,co se týká stavby ta byla z koupeného filtru a úpravy 2 trubek,plus uchycení.Taky jsem musel vyřešit odvětrání motoru a filtr dát co nejdál a nejvýš k nasávání studeného vzduchu,odvětrání do filtru nemůže byt zavedeno protože ten se pak zanáší olejem a nečistotami,v motorovém prostoru taky být nemůže protože pustíte větrání a z něho se line pěknej smrad,takže šla trubka do podběhu ke kolu..snad to bude stačit v zimě ...no a proč jsem to dělal,už po druhé mi praskla na starém airboxu trubka k odvětrání(nekvalitní materiál),a airbox byl ze spodu ve spoji za filtrem prasklej,jak je to možne to nevím ale neměl jsem na to už trpělivost,určitě ale stojí za to minimálně ten airbox oddělat a presvědčit se jak vám to tam všechno drží z výroby ..taky jsem četl že by mohlo pomoct odpojit a znovu napojit baterii aby se resetovala a namapovala ŘJ,ale jestli to tak je to netuším každopádně jsem to taky udělal..nic zvláštního krom popsaných jevu se nestalo,a ani jsem od toho mnoho nečekal ale jsem spokojen. 8)
.:Fiat Linea 1.4 77PS Dynamic:.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Linea“