Linea 1,4 T Jet zkušenosti po necelých 7 letech

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ak39
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 02 zář 2010, 22:47

Linea 1,4 T Jet zkušenosti po necelých 7 letech

Příspěvek od ak39 »

Takže najeto cca 86.000km (teď Linea moc nejezdi, žena používá 2.auto), loni 2016 STK - problém - tekl levý zadní tlumič, tzn. výměna za cca 4.000Kč obou tlumičů a opakovaná STK.
Jinak nic víc - spotřeba 6-6,5 litru, velmi klidně se dá jet dle PP i za 5,7....cca, níž to prostě nejde.
Velká spokojenost - nicméně uvažoval jsem o prodeji (žena má nabídku oper.leasingu Škody a Audi), ale auto 1.majitele koupené v ČR s doloženou historií mi nikdo dobře nezaplatí, tzn. Linea zůstane doma. Takže to zatím řešit nebudu. Teď jsem koukal na Tipo, no v podstatě je to omlazená Linea.
AK.
Fiat Linea 1,4 T Jet Dynamic r.v.2010
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Linea 1,4 T Jet zkušenosti po necelých 7 letech

Příspěvek od panaman1 »

citim ze moc na nej nemas najazdene. ja mam sice iba tu 1,4 57kW, nieje to ziadny zavodak, najazdene ma momentalne 170tis, problemy som s nou nemal a co boli to som vyriesil sam svojpomocne, musim povedat ze okrem rozvodov a doplnania klimy to auto do servisu nechodi...najvacsi problem bol pri 150tis vadne cidlo tlaku oleja, cena a vymena zanedbatelna, ale na ceste nepotesi hlaska vypnite motor... nastastie to bolo kusok od domu, nejakych 10 km som siel velmi pomaly a pocuval co sa deje, ale nedialo sa nic. po vymene vsetko ok. takze u mna spokojnost zatial...samozrejme tlmice uz niesu to co byvali a co by mohli byt, ale az tak moc to neriesim. u mna maximalna spokojnost...
ak39
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 02 zář 2010, 22:47

Re: Linea 1,4 T Jet zkušenosti po necelých 7 letech

Příspěvek od ak39 »

Jak jsem psal, auto naprosto v pohodě, za ty peníze zůstane doma, doufám, že něco ještě najede. Žena ji má moc ráda, oproti toyotě aygo, se kterým jezdí, sedí v pořádném kusu auta. Teď budu měnit olej a filtry (po 2 letech, protože jsem najel cca 12.000km za 2 roky). Cena materiálu cca 1.200,-Kč (pohoda).
Přeji šťastné kilometry..AK
Fiat Linea 1,4 T Jet Dynamic r.v.2010
Odpovědět

Zpět na „Linea“