Bravo 110KW řazení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
camelX
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 18 bře 2011, 11:58

Bravo 110KW řazení

Příspěvek od camelX »

Dobrý den, koupil jsem si Fiat Bravo 110KW r.v. 2007 najeto 50tisic a chtěl bych se zeptat zda je norální že řazení je tužší a že při vyřazeni rychlosti na neutral se řadící paka nevraci přesne na střed ale zustane treba pri vyřazení z 1 na Neutral jako by pod první rychlostním stupněm??

Dříve jsem jezdil s Fiatem Grande punto 1,2 benzin a prislo mi řazeni sice delsi rozsahy ale o to lehči a řadíci paka se vracela pri vyrazeni vzdy na stred.

Díky za odpovědí připadne za rady s opravou.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Bravo 110KW řazení

Příspěvek od Darth.W »

tak sice nepises ale predpokladam ze diesel, mne to ide tiez tazsie, ked to porovnam s Mareou alebo Passatom tak az neskutocne tazko ... kazdopadne paka je vzdy v strede, nikde neostava
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
Jarous1
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 18 úno 2007, 19:11

Re: Bravo 110KW řazení

Příspěvek od Jarous1 »

Normální to není, prolém bude v přirezlých lanovodech.
Fiat 500X 1.4 Turbo Multiair Lounge
Fiat Croma 1.9 JTDm FL
Fiat Stilo MW 1,9 JTD Active FL
ex Fiat Bravo 2 MJTD Emotion
camelX
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 18 bře 2011, 11:58

Re: Bravo 110KW řazení

Příspěvek od camelX »

Děkuji za informace ted jsem s tim cely den jezdil a razeni z tuha uz mi nevadi zvykl jsem si a paka uz se vraci zpet takrka jak by mela asi se to krapek rozchodilo :-D predchozi majitel mel 3 auta takze je mozne ze s nim chvili nejezdil ale po nedeli jedu ke znamemu na servis tak na to koukne:-D snad to bude ok

Jinak tech 110Kw v naftě jede opravdu dobře spotreba kolem 7L zatim ale pocitam ze pujde dolu ted zkousim jak to jede a zrychluje atd takze tim to je asi vyšši než je obvykle :-)
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“