Dobrá cena??

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
CZninja
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011, 18:40
Bydliště: Frýdek- Místek

Dobrá cena??

Příspěvek od CZninja »

Tak nevím :roll: Tady bezkonkurenčně ve vašich radách ( děkuji za ně ) vede benzín, v práci zase bez výjimky nafta.. Tak já se zeptám jinak. Necelé 2 roky staré- tzn. před faceliftem-, předváděčka Bravo 1,6 Mjet 120k Emotion, najeto necelých 40tkm, s dokoupenou 4 letou zárukou za 330tis kč. Je to dobrá cena? Přijde mi to celkem drahé..
Reklama
 

JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Dobrá cena??

Příspěvek od JardaK. »

CZninja píše:Tak nevím :roll: Tady bezkonkurenčně ve vašich radách ( děkuji za ně ) vede benzín, v práci zase bez výjimky nafta.. Tak já se zeptám jinak. Necelé 2 roky staré- tzn. před faceliftem-, předváděčka Bravo 1,6 Mjet 120k Emotion, najeto necelých 40tkm, s dokoupenou 4 letou zárukou za 330tis kč. Je to dobrá cena? Přijde mi to celkem drahé..
Koupil jsem nové Bravo Formula MJET (po faceliftu, s Blue&Me a parkovacími senzory) sice jen se 105 k, o necelých 40 tis. Kč dráž, než bys měl koupit Ty dva roky starou ojetinu. Myslíš, že 330 tis. Kč je dobrá cena? Nakonec se můžeš podívat do Tipcarsu, za kolik je nabízejí!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
CZninja
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011, 18:40
Bydliště: Frýdek- Místek

Re: Dobrá cena??

Příspěvek od CZninja »

Jo, jo, koukal jsem na to :? I když tam jsou většinou 1,9 Mjety, za 2 roky staré auto je to dost :roll: Asi půjdu do toho Tjetu s přestavbou na LPG, i když je ta investice trošku vyšší..
oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: Dobrá cena??

Příspěvek od oldoss »

Musis si sam povedat kolko rocne najazdis a ci ten diesel sa hodi alebo nie. Len pozor pri novych dieslovych motoroch na DPF filter ten velmi nema rad ked sa s nim jazdi po meste. Tiez commonrail vstreky a podobne zalezitosti. Velakrat sa stava, ze to co usetris na spotrebe pri diesli tak nalejes do neho ked sa nieco pototo.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Uživatelský avatar
lukynen
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 219
Registrován: 26 bře 2011, 21:17
Bydliště: Znojemsko

Re: Dobrá cena??

Příspěvek od lukynen »

Podle toho co píšeš tak 105% benzín s lpg. To auto bude ůplně nové a ta spotřeba je lepší jak diesel. Mohu říct že ušetřená cena za benzín se tatíkovy vrátila za rok a půl a to najezdí cca 10 000 ročně-beru investici LPG nebo CNG.
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“