Vymena vstrekovačov

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marlboro
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2014, 19:44

Vymena vstrekovačov

Příspěvek od Marlboro »

Nazdar Mám otazku menil už z vas niekto vstrekovače na diesli Mám bravo 1.9 multijet 85 kw pri štarte to na čierno zadimi a počut nepravidelný chod motora ale po chvili to prestane Znamy v servise mi povedal že su to vstreky preto tie štarty s čiernym dymom su tam bosachcke vstrekovače chcel by som ich dat na stolicu odskušat nevie z vas nikto ake su ceny repasov popripade nový diel najazdene mám 140 000 km .
Fiat Bravo 2008 1.9 Multijet 85Kw včelička :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
heretic
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 17 lis 2012, 12:07

Re: Vymena vstrekovačov

Příspěvek od heretic »

Ak ma vozidlo 140 tkm, tak silno pochybujem ze su to vstrekovace / nechcem sa dotknut toho mechanika /, ako su na tom egr, vaha vzduchu ? Prepadovy test sa robil?
Skus teda naliat do nadrze Techron D a vyjazdit par nadrzi,
marea 1,8
bravo 2 1,9 mjet 120
Uživatelský avatar
Marlboro
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2014, 19:44

Re: Vymena vstrekovačov

Příspěvek od Marlboro »

Zatial som iba pri tom ze by som to dal na stolicu a podla toho by sme sa pohli dalej ako mne to nerobi nejake problemy len ked som bol s autom v servise tak mi to znami povedal ze su na odpis vstreky .
Fiat Bravo 2008 1.9 Multijet 85Kw včelička :)
Uživatelský avatar
moskater
Fiaťák
Příspěvky: 132
Registrován: 04 bře 2008, 10:30
Bydliště: Košice

Příspěvek od moskater »

tiez sa priklanam k inemu problemu ako vstrekovace... na 1.9jtd dokazu najazdit 300-400k km. Kde tankujes naftu? mozno by uplne stacilo povymetat sadzu z vyfuku... :)

no a repas jedneho vstreku cca 120€

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku
Uživatelský avatar
Marlboro
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2014, 19:44

Re: Vymena vstrekovačov

Příspěvek od Marlboro »

Tankujem len na omv auto som kupil ked malo 100 000km bohvieco tam liali pred tym A ver mi ze nechodim na spotrebu ;)
Fiat Bravo 2008 1.9 Multijet 85Kw včelička :)
Uživatelský avatar
Marlboro
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2014, 19:44

Re: Vymena vstrekovačov

Příspěvek od Marlboro »

Problem vyriešení Vstreky su ok boli na stolici zistilo sa že snimač chladiacej kvapaliny ukazoval -15 preto dlhšie žhavenie asi cca 6sek plus dym na čierno a kolisajuce otačky po odpojeni snimač vykazoval hodnotu - 40 čo je dobre dal sa nový snimač všetko ok žhavi ako ma štartuje ako ma :)
Fiat Bravo 2008 1.9 Multijet 85Kw včelička :)
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“