Destovy & svetelny senzor

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
lukino85
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 úno 2009, 14:45

Destovy & svetelny senzor

Příspěvek od lukino85 »

Zdravim vas :-)

V blizke budoucnosti budu rovnez i ja majitelem noveho Fiatu Bravo a mam nekolik dotazu na ostatni majitele...

Svetelny & destovy senzor - jak funguje svetelny senzor, podobne jak u VW, ze musim svetla prepnout do polohy "auto" a v te teprve senzor pracuje, nebo to funguje i kdyz jsou svetla zcela vypnuta, tedy bez nutneho uzivatelskeho zasahu? Tutez otazku mam na destovy senzor.

Senzor kontroly tlaku v pneumatikach - ma to nekdo? Spolehlivost? Princip? (nafest cidla tlaku x snimac rozdilnych otacek kol)

Zatim diky moc :-)
Reklama
 

kubenko
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 24 led 2009, 14:43

Re: Destovy & svetelny senzor

Příspěvek od kubenko »

No v prvom rade ti gratulujem k vyberu toho najlepsieho a najkrajsieho auta v tejto triede za tie peniaze.
V druhom rade ti newiem poradit ani odpovedat ani na jednu z tvojich otazok, na kolko nemam ani jednu
z vybav, na ktore sa pytas. Co sa tyka funkcii automatickeho zapnutia svetiel, si myslim ze ked mas nastavene na
auto, tak sa ti zapnu automaticky po nastartovani auta. Co sa tyka dazdoveho senzoru, tak ked ho mas zapnuty,
tak ti budu stierat stierace podla sily dazda. Tak to funguje u inych aut a tak by to malo aj pri tomto :-)
Kontrolu tlaku by som si nedaval. Je to zbytocne drahe a myslim, ze kazde prezutie kolies budes musiet absolvovat
v servise, kde ti to budu musiet nastavovat. Ale nemusi to tak byt, to by som sa informoval u technikov v servise.
Ale myslim si, ze bez toho sa zaobides, ved ked pozries na koleso tak vidis, ci mu treba doplnit tlak alebo nie.
Fiat Punto Grande 1.4 16V Dynamic, tmavomodra
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120k Emotion, Maranello Red

http://www.martinengo.net" onclick="window.open(this.href);return false;
stavebno-obchodná činnosť
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“