podsvietenie interieru

Vše co se týká Punta MK3

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
cicvor2000
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 27 kvě 2013, 20:00

podsvietenie interieru

Příspěvek od cicvor2000 »

cawte. chcem sa opitat ako najlepie podsvietit interier. mam troj dverove punto takze dozadu to riesit nebudem. chcem len dopredu a zapojit ito tak abi sa to rozsvietilo pri otvoreni dveri. chcem pouzit led pasy. poradte mi kam ich mam zapojit ci do poistkovej skrine alebo priamo ma vrch stropne osvetlenie. diki za rady
Fiat Grande Punto 1.2 r. 2006
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Pokial to chces od osvetlenia dveri, tak to pripoj na lampicku, najlahsie ked das dole stlpik a tam si to nemaras...poistku si tam daj sam ak chces...
Uživatelský avatar
cicvor2000
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 27 kvě 2013, 20:00

Re: podsvietenie interieru

Příspěvek od cicvor2000 »

dik za radu. napojim to na lampicku len sa mi naskitol problem a to taky ze neviem na ktore kable to napojit. s konovke su tri. čierny, červený a hnedý a neviem ktorý je kostra a ktorý je plusovy. dik za rady
Fiat Grande Punto 1.2 r. 2006
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: podsvietenie interieru

Příspěvek od panaman1 »

no ked nevies tak budes musiet merat merakom alebo skusackou.. na jednu stranu meraku alebo skusacky das na kostru, resp plech a druhou stranou meries kde nameraas 12V
Uživatelský avatar
cicvor2000
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 27 kvě 2013, 20:00

Re: podsvietenie interieru

Příspěvek od cicvor2000 »

no kostru som nasiel ale neviem kam zapojit plusovy, pretoze ostatne dva kable mi davaju rovnake napatie. led pasik som sice rozsvietil ale nie tak ako by som chcel. nemal by som plusovy kablik napojit priamo na vipinac? teda priamo na svetielko a nie na kabel veduci k zasuvke
Fiat Grande Punto 1.2 r. 2006
Odpovědět

Zpět na „Grande Punto“