Fiat brávo multijet sport 1.9JTD 110KW rok výroby 2008 Prob.

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
birotomas
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2014, 11:35

Fiat brávo multijet sport 1.9JTD 110KW rok výroby 2008 Prob.

Příspěvek od birotomas »

Zdravím,potřeboval bych se zeptat na nějaký nedostatky ohledně fiat brávo,asi před rokem sem si koupil fiat brávo multijet sport od nějaký ženský postupem času sem zjistil že bylo nejspíš bouraný a příjde mi že při větší rychlosti(170km/h) docela ujíždí a auto je takové nestabilní (nevím jak moc to auto bylo bouraný,ale geometrii jsem udělal uplně v pohodě) tak nevím jestli to bylo bouraný hodně,nebo jestli je to u bráva normální chování.
to je první otázka

Druhá otázka
brávo už má nalítáno nějakých 224 000 KM rozvody sem udělal,olej,olejové filtry.
Ale ted mám problém s tím že když se rozjíždím tak mi to nějak píská,jak kdyby to bylo turbo,ale asi to turbo nebude,nevíte někdo co by to mohlo být ? už to hučí hned od začátku i když dám fakt malinko plynu a nemám to ani ve 2000otáčkách
třetí otázka mám tam USB zástrčku,ale když do toho dám fleshku tak nelze s tím přehrávat přes rádio i když to prvně šlo(občas to vypadávalo a pak se to nechtělo zase připojit,ale ted už to nejde vůbec,nevíte co s tím? ) když tam třeba píchnu telefon tak to nabíjí bez problému
Díky všem za odpověd :))
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jam3ss
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 26 úno 2012, 23:38
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek od Jam3ss »

S tou USB flaskou, jak ji máš naformatovanou ? Zkus formatovat buď na Fat nebo ntfs..
Černý Fiát Punto II 1.9 JTD SX r.v. 2001
birotomas
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2014, 11:35

Re: Fiat brávo multijet sport 1.9JTD 110KW rok výroby 2008 P

Příspěvek od birotomas »

to není formátem,prostě to někdy šlo a někdy né,spíš špatný dotek,nebo něco takového
RastislavZA
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 02 bře 2021, 21:09

Re: Fiat brávo multijet sport 1.9JTD 110KW rok výroby 2008 Prob.

Příspěvek od RastislavZA »

Zdravím všetkých, prosím Vás vie mi niekto poradiť ako a kde by som sa dostal k manuálu v PDF formáte k autu Fiat Bravo 1.9 multijet 110kw rok 2008, vopred Vám ďakujem.
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“