Bravička mi cuká......

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Svetluska28
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 13 kvě 2019, 16:59

Bravička mi cuká......

Příspěvek od Svetluska28 »

Přeji všem fanouškům "braviček"dobré odpoledne při hokeji s rusákama,

mám dotaz. Jsem tu nováček a potřebuji radu.

Mám bravičku 2002, 1,2.Mám v ni LPG. Do jara šlapala jak hodinky a najednou auto začala pocukávat víc a víc až mě mrška nechala na dálnici, kdy sem byla ráda že sem sjela jinam. Z počátku sem tam cuk, pak víc a víc, snižoval se i výkon. Auto jsem dala v Poříčanech do servisu. Automechanik si sehnal redukci na diagnostiku, 6 týdnu tam auto bylo...................zaplatila jsem 9.500 za opravu s tím, že toho moc nenašli. Vlastně ani dodnes nevím co s autem udělali protože mi to vůbec nesdělili, natož aby mi dali nějakou fakturu...............no já vím, blbá ženská ale co nadělám.

Auto chvíli jezdilo a už opět zase začíná cukat, děje se to nejvíc když řadím a podřazuji. Je to škoda, protžoe autíčko fakt jezdí jinak super, nerezavím na STK jsem úplně v pohodě a teďka tohle.

Neznáte v Praze nebo okolí mechanika co se zaobírá jen fiatama a dokázal by mi poradit a ne jen ze mě ždímat peníze protože jsem ženská a vůbec tomu nerozumím. Samozřejmě to zaplatím, ale chci opravit závadu...................

Děkuji Vám kluci za radu.

Světluš
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“