Nejde zobrazit obrazok cez kod IMG v PROFIL/PODPIS

Všetko ohľadne systému, funkcií, problémov...

Moderátor: peta.smolik

Pravidla fóra
Táto sekcia slúži ako poradňa ak Vám na fóre nefunguje niektorá funkcia alebo ste si všimli technickú chybu.
Pred prispením sa uistite že odpoveď na vašu otázku sa nenachádza vo FAQ.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Nejde zobrazit obrazok cez kod IMG v PROFIL/PODPIS

Příspěvek od HIISS »

Ahojte,davnejsie som si cez nastavenia PROFIL/PODPIS nahral obrazok auta na imageschack.sk,okopiroval som odkaz uploadnuteho obrazku a cez kodovanie IMG som ho zobrazil si v podpise,to znamena ze pri kazdom mojom prispevku v nejakej teme mi v podpise zobrazuje obrazok mojho auta,siel som si ho tentoraz zamenit za iny,rovnakym sposobom a pise mi to:
Nemůžete použít určité BBCody: [url].
Nemůžete použít určité BBCody: [img].


Davnejsie ste precistovali forum a boli tiez nejake problemy aj s nahravanim obrazkov na forum a ine problemy ktore sa riesily,ale tento asi nik nepreriesil..moze sa niekto-admin nato pozriet? dakujem
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zobrazit obrazok cez kod IMG v PROFIL/PODPIS

Příspěvek od Buchtič »

Ano, je to zablokované záměrně. Pokud chceš mít v podpise obrázek, kontaktuj mě a já ti ho tam dám. To samé platí ve chvíli, kdy již máš v podpise obrázek a chceš jen změnu například textu.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zobrazit obrazok cez kod IMG v PROFIL/PODPIS

Příspěvek od HIISS »

a preco zablokovane? teraz ak chcem si nieco zmenit stale mam tebe pisat? to je hlupost...,aj tak malo kto to vyuziva
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zobrazit obrazok cez kod IMG v PROFIL/PODPIS

Příspěvek od Buchtič »

Důvody jsou bezečnostního charaketru, jelikož uživatelé nerespektovali pravidla a někteří si tam dávali odkazy na nesouvisející servery. Vzhledem k tomu, že si neměníš podpis každý den, tak napsat adminovi, který změnu provede, není problém, co myslíš?
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Odpovědět

Zpět na „Technická podpora“