Udržení tématu trvale "nahoře"

Všetko ohľadne systému, funkcií, problémov...

Moderátor: peta.smolik

Pravidla fóra
Táto sekcia slúži ako poradňa ak Vám na fóre nefunguje niektorá funkcia alebo ste si všimli technickú chybu.
Pred prispením sa uistite že odpoveď na vašu otázku sa nenachádza vo FAQ.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Udržení tématu trvale "nahoře"

Příspěvek od Mr.Bean »

Zdravím, stal jsem se nově moderátorem a měl bych dotaz...
Kde se dá nastavit, aby vybrané téma zůstalo stále nahoře bez ohledu na to, kdy byl odeslán poslední příspěvek?
milosh píše:U prvniho prispevku mas pod textem prispevku a volbama pridat podpis atd.. toto

Změnit typ tématu na: Výchozí Důležité Oznámení Globální

Globalni se zobrazi v kazde sekci oznameni nebo dulezite jen v sekci kde to nastavis 8)
ale já tam nemám možnost změnit typ tématu... (mám tam jen: zakázat BBC,smajlíky,url,přiložit podpis a upozornění na odpověď) :( Prosím o radu

ještě jsem našel něco ve FAQ
Co to jsou důležitá témata?
Důležitá témata se objevují na fóru hned pod oznámeními, ale pouze na první stránce. Jsou často velmi důležitá, takže si je přečtěte tam, kde jsou. Stejně jako u oznámení rozhoduje administrátor, kteří uživatelé mají právo přidávat důležitá témata.
Takže na to nemám oprávnění? Mohl by mi ho někdo prosím udělit? :roll:
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Reklama
 

Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Udržení tématu trvale "nahoře"

Příspěvek od Buchtič »

Odpověděl jsi si v podstatě sám. Tuto akci mohou provádět pouze admini, tak to prostě funguje. V případě topování tématu, piš mě :)
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Odpovědět

Zpět na „Technická podpora“