Jsem nový a pár dotazů ohledně Stila

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
rivx
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 zář 2018, 18:15

Jsem nový a pár dotazů ohledně Stila

Příspěvek od rivx »

Zdravím, mám pár dotazů.
#Měnil sem žárovku (fakt super :D) a po odpojení baterky a následnýmu zapojení se mi automaticky nezap/vyp rádio při nastartování a vyndání klíčku že zapalování - lze to někde opět nastavit? - ha nakonec jsem se to tu někde dočetl a už zas funguje
#Přestala fungovat dálka po týdnu užívání ale po přečtení fóra to prý Stila občas dělají, ale mám kartu s kódem tak snad no problém
#Lupe, praská mi ve volantu, nic co by mlatilo do toho volantu, bylo mi řečeno že to bude nějaký kroužek
#A nakonec mám dotaz, je možné vyměnit halogenové žárovky za ledkové bez koupě jiných světel

diky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem nový a pár dotazů ohledně Stila

Příspěvek od proch »

Pokud ti přestala fungovat dálka, tak bych zkusil asi baterii, myslím že je tam CR2032. Pokud se rozbila, tak přes diagnostiku a kabel za pár korun se dá naprogramovat jakákoli STILO dálka z vrakáče. To jsem kdysi dělal a funguje do dnes. Přehodíš tam jenom klíč a čip IMO a naprogramuješ kabelem ELM 320 a diagnostikou FES
Kód a karta je na to, když nefunguje imobilizér abys mohl nouzově nastartovat, potažmo na výrobu nového klíče když se ztratí všechny.
Z těma LEDkama to asi nebude tak jednoduchý. Obecně tam není moc místa a ty kvalitnější mají chladiče hodně dozadu, tak aby šel zavřít potom ten dekl. Chtěl jsem si dát pořádnou ledku do mlhovek, protože je mám zapojený jako denní svícení a tam není místo vůbec.
Jak je to s optikou světla to si netroufnu říct, ale xenon jsem tam tenkrát raději nedával, když světlo nemá čočku. Zkus se kouknout někde na Youtube, jestli to cpou do světel bez čočky a jak to svítí a jestli se to dá pořádně seřídit. V mlhovce je clonka a svítí to rozptýleně.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Odpovědět

Zpět na „Stilo“