Nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Luka_s
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 24 zář 2018, 17:41

Nestartuje

Příspěvek od Luka_s »

Ahoj všichni, vlastním Fiat stilo 1.9JTD 85kw r.v2001
včera se mi stala nehezká věc, napršelo mi do pojistkove skříňky u baterie s nastartovanym motorem ,
startoval jsem příbuznýmu auto přes kabely, no a pak jsem otočil klíčkem vyndal a motor furt běžel, tak jsem ho dal zpátky otočil o jednu pozici, zase zpět a chciplo to no a pak jsem přijel domů a zase to stejné jenže už to šlo hůř chcípnout, nakonec se povedlo jenže už jsem nenastartoval , tak jsem vyndal tu skříňku na pojistky doma rozebral, vyfoukal fénem zkontroloval pojistky i relátka ty vypadali dobře ,ale bůh ví, tak jsem to zas složil zapojil zpátky do auta a furt nic od starteru ticho jak z kostela , všechno funguje jak má stěrače, světla, rádio, klima , opravdu vše jen ne starter , ještě doplním baterie se nabíjela přes noc.
Reklama
 

Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje

Příspěvek od proch »

Zdar, jediný co můžu poradit tak postupně vyndavat pojistky a relátka v tom boxu co ti zmoknul a prostříkat kontaktolem. Možná je tam nějaký špatný kontakt a ten kontaktol by ho mohl obnovit a napříště proti vodě ošetřit. Občas to dělám preventivně.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Luka_s
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 24 zář 2018, 17:41

Re: Nestartuje

Příspěvek od Luka_s »

Zkoušel jsem co se dalo , nakonec je v servisu až bude ok dám info co to bylo :)
Marek88
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 zář 2019, 20:57

Re: Nestartuje

Příspěvek od Marek88 »

Zdravim. Mám taky problém s startovaním na Stilu 1.9 jtd 85 kw akorát jiný. Při otočení klíčku do polohy 1 začnou všechny kontrolky i s displejem najedou blikat a jde slyšet i nějaké cvakání ale nejde vůbec nastartovat. Setkali jste se s tímhle někdo?? Díky moc za odpověď.
Uživatelský avatar
proch
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 06 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Brandys n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestartuje

Příspěvek od proch »

Pokud to nemáš vybitý, tak by to mohl být špatný kontakt na baterii.
Stilo JTD 85kW, 2005,115@?, Cruise control, XcarLink mp3, dual clima, LLumar black, parking assist, EGR off, cat off...

_______________________________
Marek88
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 17 zář 2019, 20:57

Re: Nestartuje

Příspěvek od Marek88 »

Ok. Podívám se na ten kontakt. Díky
Odpovědět

Zpět na „Stilo“