Poblázněná elektronika

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kodar
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2019, 21:33

Poblázněná elektronika

Příspěvek od Kodar »

Zdravím, mám dotaz. Vím že elektronika Stilo umí občas potrápit, ale dnes už to bylo trochu moc. Auto, které stálo už několik hodin od poslední jízdy a bylo zamčené, začalo zničehonic troubit. Přestalo až ve chvíli, když jsem strčil klíč do zapalování a otočil na polohu dvě. V této poloze potom klakson reagoval normálně. Po vytažení klíče a stisknutí klaksonu, ale začalo znovu bez přestávky troubit až do chvíle kdy jsem zopakoval proceduru s klíčem. Pokud jsem vytáhl klíč začalo po nějaké době znovu samo od sebe troubit znovu. Nevíte co to může být? Navíc, po tom, když jsem ho nastartoval, nechtělo chcípnout ani ve chvíli, kdy jsem vytáhl klíče že zapalování. Musel jsem ho zadusit přes rychlost. Nemůže být někde zkrat na pojistné skříňce? Stilo je 1.4 benzín.
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Poblázněná elektronika

Příspěvek od liborko »

Jojo elektronika na Stilu občas trápí,ale řekl bych že se to týká spíše motorizace 1.6 než 1.4. Klakson je přece aktivován až po stisknutí spínače na volantě,jinak by sám od sebe troubit neměl když je přerušený obvod.Leda že je tam na klakson připojený alarm který se ti bezdůvodně aktivuje.
A to chcípnutí motoru s tím může mít souvislost,pokud né tak jak píšeš možná špatný kontakt na spínačce v tom "ořechu" který by měl jít vyměnit
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Stilo“