Řada

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
kavabunga
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 čer 2019, 03:03

Řada

Příspěvek od kavabunga »

Ahoj, situace asi taková : Na noze GPS, čekání na soud, narození dcerky, udělal jsem kravinu, ano, ale ne zas dle pánů od policie. Takže trochu složitější a v práci jsem dostal služební auto, policie zajistila abych nemohl splácet leasing a me auto sebrali, tedy dohoda se šéfem zněla že služební auto mohu využívat i k soukromým účelům, ale nikdo uz nemluvil o puncose misto filtru vzduchu, kdy jsem šéfovi odkyval soukromé účely, kdy náklady spojené s opravou budu v případě nutnosti hradit sám a ejhle, uz druhý den nenastartuji a když to buď spustim z kopce ci sprejem do sani nastartuji, tak se nesmím dostat nad dva tisíce otáček, jinak auto chcipne. Tak vlastně nemohu ani pracovat na plné obrátky a právníka si mohu odpustit, tudíž jsem opravdu neustále v nervech a nemám nikoho kdo by mi poradil. Spálil jsem mosty a jsem z toho fiata už na prášky, zkoušel jsem postup náhody a jak začala z náhody změna v experiment, zavřel jsem raci haupnu. Samozřejmě se mohou najít tací, kteří si řeknou, že nepomohou nikomu , kdo ma problém se zákonem a nemohu něž odpovědět asi tak, že z poloviny si za to mohu sám, ale z té druhé ne. Ale to neni předmětem mé prosby o radu či pomoc. Děkuji. Fiat Doblo, 74kw, JTD.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Stilo“