Zadni levy blikac

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Zadni levy blikac

Příspěvek od datelos »

Mam trable se zadnim levym blikacem, ze zacatku obcas sel ,ale posledni dobou spis nejde a stale to vyhlasuje chybu. Zarovku jsem menil a konektor cistil, udelal jsem i zvlast prikostreni, myslel jsem, ze kdyz natahnu + z blinkru co je v blatniku ze to aspon nejak obejdu, ale smula , prestal blikat i ten v blatniku, asi to hlida vystup a doslo k pretizeni. Po odpojeni bajpasu v blatniku blika opet normálně. Kdyz dam vystrazne tak taky nejde, kdyz zamykam, taky nejde, nema nekdo nejaky napad
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Reklama
 

datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: Zadni levy blikac

Příspěvek od datelos »

Jeste jedna vec, celou desku svetla se zarovkama jsem prehodil z leva do prava a v pravo ta leva funguje normalne, takze konektor a svetlo jako takove je vyloucene. Pote jsem promeril na obou stranach napeti a na pravem zadnim blikaci mi to ukazuje 12V a 10V, leva 12V ale pada az k 6V kdyz ma blikat, nekde se mi ztraci napeti, odkryl jsem cely svazek co jde nad prahem do kufru a tam nic na prvni pohled spatne neni, cely svazek vede nekam do leva pod volanz, je tam nejaka deska s relatkama a konektorama.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Zadni levy blikac

Příspěvek od Vladka1 »

Někde je přechoďák, když to neni vzadu u světla tak hledej vepředu.
Odpovědět

Zpět na „Stilo“