Fiat QUBO

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Venca44
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 22 srp 2009, 19:26

Fiat QUBO

Příspěvek od Venca44 »

Fiata QUBO 1.3 Multijet jsem koupil v Polsku před 3 měsíci a přihlásil v ČR jako nové vozidlo. Nějaké kilometry jsem najezdil po republice a vyrazili jsme s rodinou (2+1) na dovolenou. Po návratu z dovolené mám najeto 7500 km, z toho 4000 km po Buharsku a Rumunsku. Musím říct že cesta absolutně bez problémů, jízdní vlastnosti na dobré úrovni. Na cestě jsme spali v autě po sklopení zadních sedadel a malé úpravě. Jízdní pohodlí je vynikající. Jelikož se Qubo prodává pouze s motorem o výkonu 55 kW, nechal jsem motor přečipovat na 75 kW. Po zvýšení výkonu je auto svižné i naložené. Průběžně budu své zkušenosti předávat na fórum a na případné dotazy jsem připraven odpovědět. :D :D :D
Fiat QUBO 1.3 Multijet
Reklama
 

ivantys
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 30 srp 2009, 13:04

Re: Fiat QUBO

Příspěvek od ivantys »

Venca 44 .Mam fiorino combi a tato verzia ma v zadnom kufri odrite blatníky , čiže sú len nastriekané farbou.Hľadal som v Madersku originál dielce na zakrytie týchto blatníkov,ale nevedeli mi to zaobstarať.Keď máš kontakty na Poľsko, poraď . Môj mail: ivanturis@seznam.cz
Perito
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 24 dub 2007, 19:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat QUBO

Příspěvek od Perito »

Venca44: jak jsi po roce spokojený s Qubo? Co spotřeba a spolehlivost?

Qubo je mým kandidátem na nové auto, Určitě 1.3 MJET, nájezd bude asi 4tis km měsíčně.
marek1300
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 bře 2013, 23:10

Re: Fiat QUBO

Příspěvek od marek1300 »

Venca44 píše:Fiata QUBO 1.3 Multijet
Ahoj,měl bych pár dotazů...

Zajímalo by mě,
1. Zda po sklopení z. sedadel vznikne rovná ložná plocha a zda jsou sedadla vyndavací
2. Je možné sklápění př. sedačky u spolujezdce a prodloužit tak ložnou plochu?
3. Vejdou se do auta nerozložená jízdní kola?

Jak jsi psal o tom, že jste v autě spali, kolik místa k tomuto účelu auto vevnitř poskytuje, hlavně tedy délka ložné plochy a je to relativně pohodlné bez nějakých schodů a přechodů na podlaze, nebo se to musí poupravit...

V poslední řadě by mě zajímalo, jak ti slouží tato motorová jednotka.Já bych auto používal převážně na kratší popojížďky po městě a k dojíždění do práce (cca 6km jedna cesta) a nejsem si jist, zda by díky tomu nebyly s motorem nějaké problémy...

Díky
Odpovědět

Zpět na „Qubo“