Abarth Punto Evo - poloosa, gufero

Vše co se týká modelu Punto Evo

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Georgino
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2022, 11:17

Abarth Punto Evo - poloosa, gufero

Příspěvek od Georgino »

Ahoj, budu se ptát blbě, ale měl bych dotaz ohledně přední levé poloosy (ta kratší, celý kus) na Abarth Punto Evo 1.4 120kW . Co všude hledám na internetu, tak nacházím poloosu na Fiat Punto Evo, ale vůbec nevím, zda je poloosa totožná s Abarth Punto Evo, zda jsou stejné rozměry atp. Druhý dotaz souvisí s těsnícím kroužkem hřídele v převodovce, když už tu poloosu budu měnit, tak určitě chci vyměnit i ten, ale bohužel nevím výrobní číslo a zda ten, co je zase na Fiat Punto Evo je stejný co na Abarthu. :D Určitě budu rád za jakoukoliv radu, či poznatek. Popřípadě, zda máte někdo zkušenosti s určitými výrobci nebo konkrétní kódy produktů. Dííííky moc.
Reklama
 

Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Abarth Punto Evo - poloosa, gufero

Příspěvek od Vladka1 »

na eperu vidim pro 1,4 T-jet dvě možnosti, takže číslo dílu buď v katalogu dílů podle VIN nebo vyndat změřit objednat, nebo objednat obě možnosti a zbylý vrátit. Podobně gufero.
Georgino
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2022, 11:17

Re: Abarth Punto Evo - poloosa, gufero

Příspěvek od Georgino »

Děkuji za reakci. Tak vemu asi obě dvě a jednu z nich vrátím, jak gufero, tak tu poloosu. Ať mi zbytečně auto nevisí než díly přijdou. Máte tam tedy vidět nějaké ty rozměry, popřípadě čísla, tý poloosy a gufera, moc by mi to pomohlo. Katalog dílů jsem nikde přístupný veřejně nenašel. Děkuji. Aspoň jsem se hnul z místa. :) A nebo můžu poskytnout to vin.
Vladka1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 469
Registrován: 20 úno 2020, 11:39

Re: Abarth Punto Evo - poloosa, gufero

Příspěvek od Vladka1 »

eper je volně dostupnej.. Koukal jsem na Punto Evo, Abarth to může mít i jinak (ale spíš ne..) Maj tu i zastoupení tak se můžeš zeptat na číslo dílu, otázka je ochota u Fiatu aspoň tady vo okolí tě leda vyfakujou.. Pak spíš uspěješ v Itálii apod. kde si zákazníka váží..
Odpovědět

Zpět na „Punto Evo“