Blue and Me

Vše co se týká modelu Punto Evo

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Blue and Me

Příspěvek od Pajošek »

Mám dotaz ohledně spárování mobilu s telefonem. V Puntě mám blue and me systém, spáruji s nim telefon (Nokia N70), ale na displeji v autě se mi neukáže logo sítě (v mém případě Vodafone), zkusil jsem aktualizovat blue and me na nejnovější verzi. Nepomohlo. Jinak ale vše funguje, jen nevidím logo sítě.
Měl někdo podobný problém? Zkoušel jsem to s novějším telefonem a vše šlapalo. Může být chyba ve firmwaru u N70? Nemáte zkušenosti s NSU?
Díky :-)
You are. We car. /F/I/A/T/
Reklama
 

klubli
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 10 úno 2010, 19:53

Re: Blue and Me

Příspěvek od klubli »

Mám B&M ve Fiatu Linea a dělal mi to T-Mobile G1. Teď mám Sony Ericsson Mini Pro a logo se už zobrazuje, takže bych to viděl na problém telefonu.
Fiat Linea 1.3MJet Emotion | Fiat Idea 1.4 | Fiat Brava 1.6SX | Fiat Tempra 1.9D & Peugeot 205 1.9 Rallye| Fiat Croma 2.0ie LPG | Fiat Panda 1000 Fire | Fiat 600D
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Re: Blue and Me

Příspěvek od Pajošek »

Máš pravdu, aktualizoval jsem v N70 nový firmware a nepomohlo to. Takže jsem se s tím smířil, že tam mám 5pomlček :-) U firemního mobilu mi to šlape :-)
Jinak ukazovalo ti to na tvém starém taky jen toto: ----- ?
You are. We car. /F/I/A/T/
klubli
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 10 úno 2010, 19:53

Re: Blue and Me

Příspěvek od klubli »

Jo, taky jenom pomlčky.
Fiat Linea 1.3MJet Emotion | Fiat Idea 1.4 | Fiat Brava 1.6SX | Fiat Tempra 1.9D & Peugeot 205 1.9 Rallye| Fiat Croma 2.0ie LPG | Fiat Panda 1000 Fire | Fiat 600D
Uživatelský avatar
Pajošek
Fiaťák
Příspěvky: 108
Registrován: 03 pro 2008, 20:59

Re: Blue and Me

Příspěvek od Pajošek »

Díky :-) je to starým telefonem :-)
You are. We car. /F/I/A/T/
Odpovědět

Zpět na „Punto Evo“