Demontáž benzínových vstřiků

Vše o benzínovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
James.and
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 04 úno 2014, 18:37

Demontáž benzínových vstřiků

Příspěvek od James.and »

Ahoj, nedemontoval někdo benzínové vstřiky? Prosím o postup. Dík.
Reklama
 

Uživatelský avatar
wenka
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 14 říj 2010, 17:19
Bydliště: Drsná Vysočina

Re: Demontáž benzínových vstřiků

Příspěvek od wenka »

Povolit držák olejové měrky,ten vyndat nebo jen odehnout,povolit další šrouby které drží hliníkové sání celkově asi 11 šroubů. Sání je nasazeno na 4 svornících které mají na sobě ještě menší závit v kterém drží kryty kabelů. Vše musí pryč aby se dalo sání alespoň odklopit. Po odklopení se již dostanete ke vstřikovačům. Vše provádíte na studeném motoru a s klíčky mimo zapalování.Pokud to budete montovat poznáte,že stávající torx lehce protočíte/ožvýkáte/ a jste namydlení . Šrouby jsou zarezlé a není žádná legrace se s povolením poprat. Také se musí povolit alternátor jinak se k poslednímu šroubu nedostanete.
EX:Mazda Demio /Japonec nakonec/
EX:Punto 55S r.v.1996,černá s polepy
EX:Modrá zatmavená multinka 1,6 100 16v r.v.1999
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž benzínových vstřiků

Příspěvek od standor »

No , taky jsem před rokem potřeboval vyměnit vstřikovač. :|
Ale i když jsem do toho několikrát čuměl, a viděl ten zasraně blbý přístup a venku ještě mráz ,takže jsem to dal do servisu ,ať se jebe někdo jiný. Vím , že bych se těch sprostých slov asi nedopočítal, nebo by mě u toho jeblo, prostě by to byl LAKATOŠ. :D
Dával jsem to do servisu hlavně kvůli toho že jsem přejel pěkného macka zajíce a křápnul mi nárazník a výparník z klimy a bylo to na pojistku, takže měli bez chladičů a nárazníku super přístup. :)
Punto Sporting Mk1 16V 6SPEED, Punto Mk2b 8V 6SPEED LPG, Multipla 2006 LPG,
Tatík Idea 1,4,16V
Bratříček Punto Sporting 2001 6SPEED,Marea 1,6 2001, BRAVA 2001 1,6 16V 6SPEED
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - benzín“