Problem s 1,6

Vše o benzínovém motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

AlexAG
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 28 lis 2008, 19:46
Bydliště: Slovensko

Re: Problem s 1,6

Příspěvek od AlexAG »

Nazdar, tak dnes konečne som doniesol auto domov OPRAVENE.Takže RJ mi nikto nepozhanal a ani nedokazal opraviť každy len sluby. Musel som si objednať novu. Naš Slovensky fantasticky a najlepši servis FIAT mi z radosťou a aroganciou ponukol krasnu novučku za pouhych 640€ s tym že im vratim staru a ešte sa mi smiali. A teraz už viem prečo sa mi smiali.Jeden kamoš mi dal čisielko na autorizovany servis Fiat v Polsku tam mi prijemny chlapik ponukol za takych istych podmienok RJ za 320€.Urobte si o tom nazor sami.Problem nastal ked sme naložili RJ a auto vobec nereagovalo,nenačitalo klučik a ani diagnostiku.Zavolal som do polska že v čom je problem tak mi ochotne elektrikar poradil čo a ako len že auto stale nič tak mi ofotil a emailom poslal komplet schemy napajania RJ,imobilizera a celeho napajaceho sistemu vstriekovania s položkovitym popisom kde čo je a čo každe s označeni znamena, tomu hovorim PRISTUP k zakaznikovy. Moj mechanik si to cele preštudoval a na obed auto spojazdnil.Ako vravi sam nevie kde bola chyba, že on len prečistil všetky konektory napajania a poistky a auto bez problemov naskočilo. Takže som dnes štastny preštastny.....
Reklama
 

Uživatelský avatar
pacholda
Fiaťák
Příspěvky: 183
Registrován: 02 bře 2007, 08:29
Bydliště: Podkrkonoší

Re: Problem s 1,6

Příspěvek od pacholda »

Len aby to fungovalo aj naďalej. Mnoho šťastia.
Multipla EVO2 1,6 16V - kočár pro rodinu
Saki
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 14 srp 2006, 11:36

Re: Problem s 1,6

Příspěvek od Saki »

V podstatě se mi stalo to stejné. viz
https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=6&t=8935
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - benzín“