Punto zraz KOŠICE - Ťahanovce_SUDKY 12.9.2009

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Caesar.SK
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 lis 2008, 21:32
Bydliště: Kosice, SR

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Caesar.SK »

ohladom mojej ucasti, dajte vediet kedy je stretko pri HT a pridem... len mi poslite pm, ono to dojde aj mailom :)
puntik MKI, 40kw, 12/97, 143 xxx km
Reklama
 

Uživatelský avatar
hotyno
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 08 úno 2009, 18:12

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od hotyno »

ten čas a dátum platí??? ja by som došiel tiež.
FIAT Punťo MK2 1.2l (44kW/60k) ELX 5d. - KAČENKA
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

hotyno
Tesi ma ze dalsi ma zaujem sa pridat,ano cas a miesto plati :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
elektromusic
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 11 srp 2008, 22:33
Bydliště: Kosice-sidl. THC

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od elektromusic »

Uprava účasti :
- Stanno
- Puntoracer
- HIISS
- RadekHGT
- TV-punto
- Marol
- elektromusic
- Semo
- Caesar.SK
- hotyno

celkom slušne na prvykrat 10 punt :twisted:
ale kludne sa pridajte ešte..budeme len radi..Stanno,TV-punto,Radek, Marol pridete ku HyperTescu o 14:30 ? alebo rovno na sudky..pridte radšej ku Tescu..pojdeme mini puntokolona na Sudky :lol:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

No ja som tiez nadtym rozmyslal,ze ak by sme sli na sudky cim viac spolu tym krajsie to vyzera..ale tak som to nevravel..aby som nepripadal druhemu jak decko :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Marol
Fiaťák
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2009, 17:46
Bydliště: Sečovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Marol »

ELEKTROMUSIC

Myslím, že Sudky nájdem. Nemal by som mať problém.
FIAT Punto Mk2b, 1,2l; 8V, 44kw-60k, r.v.: 2005
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=166" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Tak chlapy moja ucast na tomto zraze je tak ohrozena ze zrejme z toho nic nebude,Dnes som potreboval nekde odist autom..a ak som siel nastartovat,tak po pretoceni kluca zatocilo raz a to bolo vse,zistilo sa ze je vybita uplne bateria...pricom ma iba 5 mes !,po nejakom dobiti sa zistilo ze alternator nenabija poriadne ako ma,tak teraz vecer sa vybral,musim ho odniest nekde do opravy na prezretie a popripade nejaku opravu suciastok v nom,a tak kedze zajtra je uz stvrtok vidim to preto biedne,velmi ma to mrzi a na zraz som sa tesil,mal to by moj prvy zraz ,a do soboty to urcite zrejme nebude ale sa to natiahne,dam este vediet ale je mi velmi luto,par ludi ktory mi zaslali kontakty tak ich preposlem Elektromusic..a budes ich ty kontaktovat

PS:zostava este jedna alternativa neviem ci je to mozne ci da sa kupit mostik na alternator 70A?AK by sa dal tak by sa nemusel davat opravovat a ak by sa zohnal tento tyzden tak mozno stihnem aj zraz..ale to je zatial vo hviezdach
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od PuntoRacer »

oops thak toto je blbe...snad sa podari nejak aby si dosiel....verim ze to do soboty stihas a v pohode dojdes
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od RadekHGT »

Hiiss sak skus prist niekym s KE,Viem ze to nieje ono,kedze kazdy chce prist svoju lasku ukazat,ale mrzelo by ma keby si ty,kto to cele organizuje neprisiel.Skus nieco vymysliet a nebud sklamany.
A KED NEMA KTO,TAK NASADNEM DO AUTA A NAJDEM SI TA,NECH BYVAS KDEKOLVEK 8)
HGT
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od RadekHGT »

elektromusic píše: ..Stanno,TV-punto,Radek, Marol pridete ku HyperTescu o 14:30 ? alebo rovno na sudky..pridte radšej ku Tescu..pojdeme mini puntokolona na Sudky :lol:
No mam kontakt na TV-punto(boze keby mi aspon meno napisal :mrgreen: )V piatok vecer mu budem volat a dohodneme sa.Tiez to vidim ze najlepsie by bolo prist ku tescu,ale to sa uvidi.Sobotu rano dam vediet.
PS:posielam ti cislo na seba cez sz
HGT
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Stanno »

RadekHGT píše:
elektromusic píše: ..Stanno,TV-punto,Radek, Marol pridete ku HyperTescu o 14:30 ? alebo rovno na sudky..pridte radšej ku Tescu..pojdeme mini puntokolona na Sudky :lol:
No mam kontakt na TV-punto(boze keby mi aspon meno napisal :mrgreen: )V piatok vecer mu budem volat a dohodneme sa.Tiez to vidim ze najlepsie by bolo prist ku tescu,ale to sa uvidi.Sobotu rano dam vediet.
PS:posielam ti cislo na seba cez sz
ahoj... ja pridem az na Sudky, lebo neviem ako budem stihat..
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Radekhgt
Tak ja to neorganizujem,tato tema bola vytvorena clovekom ElektroMusic,ale zial rychlo upadla kym sa nemylim lebo zaujem takmer nikto neprejavil,len neskor ak som ju zbadal..tak som sem napisal ci to este plati.a. sa tema obnovila a viac ludi prihlasilo,,akurat z mojej strany bolo to ze casto som sledoval aj sledujem tu temu co sa deje, .co sa tyka pripravy na zraz,hladal som dalsich ludi na zraz cez pokec a som zacal zbierat cisla a podobne,
Co sa tyka tvojej ponuky ze prist pomna tak to by som necakal a je mile od teba ale este sa uvidi,mas pravdu ako si napisal a si vystihol ze ist mi bez mojho auta nieje ono..kedze som chcel mat s vami foto co sa tyka aut..ale este sa rozhodnem,mozno pridem bez auta ak dakto ma zoberie mozno to necham tak :? a vynde to nabuduce..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Este jedna vec co som zabudol je ze kto este nezaslal kontakt na seba nech nezasiela po starom ako som pisal mne,ale nech ho zasiela Elektromusic,z dovodu ako som pisal ze asi na zraze sa nezucastnim
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

tak som sa rozhodol ze prisiel by som na zraz aj napriek tomu ked ne so svojim autom,pokial by sa ponukol nekto pomna prist,za benzin by som mu dal,busy mi chodia tazko cez vikendy takze busom by to neslo..
Radekhgt
takze pokial by si bol ochotny pomna prist ako si vravel tak by ma potesilo,ak uz si sa takto ponukol,len nesom priamo z mesta ale tych 11Km od mesta z Čane..takze musel by si najst ale dediny su pri sebe..tak by problem nebol
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
elektromusic
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 11 srp 2008, 22:33
Bydliště: Kosice-sidl. THC

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od elektromusic »

Je pravda čo napisal HIISS ..ja som to cele zbuchal lebo mi už nedalo stale sa pozerať na zrazy ktore boli organizovane len na zapade alebo v ČECHACH ..a konečne sme to nejako spojili aby aj u nas V KE bolo niečo 8)
HIISSkde konkretne v Čani byvaš..veľmi ju nepoznam maximalne sme chodili do Energy a nas5 :D ..tolko by som zbehol po teba aby Radek nebludil
Radek:pridte ku Tescu..jednak sa to lepšie hlada..lebo zidete z furče dole a uvidite ho hned..a pri TSC budeme čakať ja a HIISS,Puntoracer,Caesar,..ak dojdete pojdeme spolu na sudky..Stanno dojde rovno na sudky a aj Semo predpokladam...Hotyno je asi tiež Košičan ale nespomenul že či pride rovno na sudky alebo ku Tescu

Takže snaď na počasíčko v sobotu bude priať..pre istotu ešte pridte doobeda na net kto može..ale ja verim že bude pekne..hlasili najprv dažď ale nakoniec to maju byť len prehanky niekde na severe SVK..takže pohoďka 8)

Keby niekto niečo mal tak napište sem alebo pošlite SZ ..ja idem neska do nočnej a zajtra budem na nete až dakedy večer..takže tak..
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“