Punto zraz KOŠICE - Ťahanovce_SUDKY 12.9.2009

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od TV-Punto »

HIISS píše:TV-Punto
inac tu tabulku -znacku co si vytahol na sudkoch na palubovku TV-Punto,kde si daval robit? :) ,lebo uz som videl take daco..a vyzera to dobre :D,ale co sa tyka tvojho punta tak fakt pekne a elegantne :wink: ,kolko si dal za subac? je to aktivny ci osobitne zosik?a kde si kupil?

V Trenčíne na zraze, ale na každom väčšom zraze je ta firma čo robí značky...

...a čo sa týka subw. tak ten je pasívny a na boku bedne mám namontovaný zosík, čo sa týka ceny tak to neviem presne, ja som ho bral ako veľkoodberateľ na firmu :)


Na ďalší zrazík prídem, veľmi rád, ak mi to dovolí čas (a manželka). :mrgreen:
Naposledy upravil(a) TV-Punto dne 13 zář 2009, 22:34, celkem upraveno 1 x.

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Reklama
 

Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Stanno »

HIISS píše:Marol a Stanno
uz ste tu napisali po dva prispevky po tom co som pisal o novom zraze ale ani reakcia na to :D,ako nic v zlom ale citajte pozornejsie co kazdy pise,lebo potom sa to dlho natahuje,viem ze nic nesuri,ale tak jak ja aj mozno druhy je zvedavy na ohlasy ci by bol zaujem,ale uz som vacsine prave zaslla SZ -kazdemu rovnaku
Este opat dodam,v nasom okoli Čana vlastni niekolko ludi F.Punta ide vacsina o prve typy,co tym chcem povedat? mal by som zaujem pochodit Čanu..a hodit kazdemu listok o tomto zraze a aby bola sanca navysit kolonu PUNT :)
cau Hiiss..no vies ako :) zrazy su super, ale my skor narodeni, co mame aj rodinku a pracu nemozeme chodit na zrazy kazdy druhy tyzden :)) A Cana je trosku od ruky pre mna. Nepoznam to tam. Mne staci dalsi zrazik o rok ;) Ale vy mladsi sa stretavajte v pohodke :)
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Stanno »

Marol píše:Chlapci, ako si môžem nastaviť, aby som mal pod príspevkom pod vodorovnou čiarou obrázok, alebo info o aute, ako vy?


Stanno.

Punto som kupoval vo Fiate v Michalovciach, ale neskôr som chodil v rámci leasingu do auto palazzo v Barci v KE. Teraz už by som tam chcel chodiť, len ak to bude nevyhnutné.

Ten popis si nastavis v uzivatelskom paneli :) Co sa tyka auto palazza tak som myslel ten v Barci ;)
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Takze zatial na temu noveho zrazu reagovalo par ludi ,a odmietol to iba Stanno,takze zaujem by mali ist:
Caesar.SK,TV-Punto,PuntoRacer,samozrejme Ja,
Verim ze by to nemal odmietnut Elektromusic,nejaky ty z KE,a som zvedavy na RadekHGT..a dalsi..
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Semo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 253
Registrován: 30 dub 2007, 21:17
Bydliště: Košice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Semo »

Chlapci ja som sa zdekoval v piatok na šíravu a kým som sa dostal do KE, tak bolo neskoro... Ale nabudúce by som sa zúčastnil, ak nebudem v robote, alebo mi to zas nevyfučí z hlavy...
Obrázek
elektromusic
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 11 srp 2008, 22:33
Bydliště: Kosice-sidl. THC

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od elektromusic »

HIISS :nemysliš že o tyžden,dva je skoro robiť dalši zraz ?..akože keby bol tak by som prišiel ale tak je to dosť skoro..ja by som osobne navrhoval urobiť zraz v zime,v Myšli na letisku a by sme dali kuželky a trošku si zmerali sily na sniežiku v slalome..heh :D..myslim že za tyžden sa až tolko novych ludi neohlasi ..moj nazor..zbite ma za to ak chcete :mrgreen:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

elektromusic
Ano o tyzden je skoro,ja som to napisal iba ako navrh ze tyzden dva,to nieje moja podmienka :D,,kazdy moze inac chciet,len ide oto ze aj zacina jesen,ako podla mna optimalne by bolo najskor o dva tyzdne az neskor,a v N.Mysli co ja viem,ja som tam bol s Puntoracerom a to je tak dobre mozno pre dvoch alebo ako alebo ak sa vobec s nekym nepoznas ze nejaka ta fotka..ale pre vsetkych neviem,je to male vies
Takze co sa tyka zrazu kludne dva ,tri tyzdne prelozit..len chcelo by to zas potom dohodnut termin a potom upravit temu..nech je viditelna ze kedy sa zas kona a mozu sa hlasit cim skor novy ludia do zrazu popripade ty isty,myslim tym nazov temy ako teraz si zmenil ze sudky 15:00__obec tahanovce atd
Takze v N.Mysli podla mojho nazoru asi moc nie,aby nas to tam nenudilo,a zaroven kuzelky na sneziku a kto este sikovnejsi-rychlejsi.,tak to by som nechcel :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Vcera mi pisal Stenly99 na pokeci-to je ten chlapik v modrom Punte 1
Pisal ze po zraze musel nahle odcestovat a tak nemal kde dat fotky,ze chcel sa zaregistrovat na stranku club-fiat.com ale neberie mu ten ochranny kod pri registracii,pricom je to cudne a nechapem,ze urobi album a si to kazdy postahuje kto chce,dal mi este na seba cislo ze sa mu mam ozvat ..tot je vše :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od RadekHGT »

Hallooooo pani,tak uz som tu.Po relaxacnej nedeli zase zarezavam v praci,takze vas bude otravovat cely den :D Mysleli ste si ze vas uz nemam rad,co??? :lol: ,ale nie.Takze k zrazu sa vyjadrim jednoducho :krasa ,uzastne,som rad ze som vas spoznal,a tesim sa na dalsi :P
S fotkami sa dnes trosku pohram(retusujem,vylepsim farby apod.),hodim ich na rajce,tak ako som uz spominal.A kedze sa budem nudit,tak ich pospajam aj do videa s nejakou hudbou a hodim na youtube. :)

PS:Kontakt a vyjadrenie o dalsom zraze posielam HIISSovy do SZ :wink:
HGT
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od Stanno »

RadekHGT píše:Hallooooo pani,tak uz som tu.Po relaxacnej nedeli zase zarezavam v praci,takze vas bude otravovat cely den :D Mysleli ste si ze vas uz nemam rad,co??? :lol: ,ale nie.Takze k zrazu sa vyjadrim jednoducho :krasa ,uzastne,som rad ze som vas spoznal,a tesim sa na dalsi :P
S fotkami sa dnes trosku pohram(retusujem,vylepsim farby apod.),hodim ich na rajce,tak ako som uz spominal.A kedze sa budem nudit,tak ich pospajam aj do videa s nejakou hudbou a hodim na youtube. :)

PS:Kontakt a vyjadrenie o dalsom zraze posielam HIISSovy do SZ :wink:
Cau Radek :)) otazka uplne odveci.. co je to za muziku, co mas v tom videu v popise? moc sa mi to paci .. posli nazov nech stiahnem :))
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Stanno
david guetta ft akon -sexy_bitch
Tato pesnicka je velmi znama,beha vsade ako po radiach tak aj v mojom puntiku :D,a hej som este zabudol u radeka :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od HIISS »

Este k tomu zrazu,,ja som pisal o dva tyzdne alebo skor,ale preco tak skoro som myslel berte to len z toho pohladu lebo uz pocasie bude len horsie,a predsa je prijemnejsie sa stretnut este za akeho takeho pocasia,
Takze bude treba sa rozhodnur priblizny termin kedy sa bude konat dalsi zraz,samozrejme cez vikend,len ci zaciatkom oktobra alebo niekedy v polke,aby sa zmenil nazov temy zo sudky 15:00 na iny..a uz ludia si to mohli vsimat ze sa nieco ma konat,alebo popripade by sa vytvorila nova tema kedze uz v tejto je bordel riadny :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od TV-Punto »

RadekHGT píše:Hallooooo pani,tak uz som tu.Po relaxacnej nedeli zase zarezavam v praci,takze vas bude otravovat cely den :D Mysleli ste si ze vas uz nemam rad,co??? :lol: ,ale nie.Takze k zrazu sa vyjadrim jednoducho :krasa ,uzastne,som rad ze som vas spoznal,a tesim sa na dalsi :P
S fotkami sa dnes trosku pohram(retusujem,vylepsim farby apod.),hodim ich na rajce,tak ako som uz spominal.A kedze sa budem nudit,tak ich pospajam aj do videa s nejakou hudbou a hodim na youtube. :)

PS:Kontakt a vyjadrenie o dalsom zraze posielam HIISSovy do SZ :wink:
...niekomu sa zije, ked sa v praci nudi :)

...na to videjko sa uz tesim!

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od TV-Punto »

HIISS píše:...
Som za zraz, len nie na snehu, lebo nemám zimné pneu :) tož ale na felícii by som mohol keď tak dojsť hehe

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Punto zraz KOŠICE 12.9.2009___obec Ťahanovce__SUDKY__15:00

Příspěvek od RadekHGT »

...niekomu sa zije, ked sa v praci nudi :)
...na to videjko sa uz tesim!
Heh,nudit sa v praci nieje obcas az take zle,ale nudit sa 12 hodin,tak to lezie poriadne na nervy.
Video bude az vecer,chce to cas,musim pozbierat foto,najst nejaku dobru hudbu a pri tomto spomalenom hajzlovy(kancelarsky pc...)pomali sa hrat a hlavne treba mat pevne nervy
HGT
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“