Grande Punto Racing napady/postrehy

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
HanzGP
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2009, 20:43

Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od HanzGP »

Ahoj vsichni. Jsem tu novy. Jelikoz se uz par let zabyvam okruhovyma zavodama, rally, zavodu do vrchu a rally crossem, tak jsem zjistil, ze hodne dobrych napadu pro vylepseni aut je od uzivatelu, kteri uz je par let pouzivaji. Jde mi konkretne o to, ze jsme zajistil smlouvu pres Iveco, ktere spolupracuje s Fiatem a ty mi dali Grande Punto s tim, ze ho postavim na zavody na ktere si vyberu, do skupiny, kterou si vyberu a mam na to dost slusny rozpocet. Ovsem problem je, ze jsem vzdycky stavel bud 4kolky nebo zadokolky. S predokolkama a s Fiatama jsem se opravdu moc nesetkal a kdyz jo, tak za mnou vetsinou dychali prach, protoze motorove, podvozkove atd proste nestihaly. Avsak nejsem jeden z tech, co preferuji jen par znacek aut a ostatni jsou pro nej povl. Chtel bych dokazat, ze i s ne prilis vhodnym autem se da udelat dost veci. Zkuste mi prosim napsat vase postrehy, vyhody, nevyhody, zkusenosti na ruznych povrsich atd atd + upravy, kteryma jste docilily co nejlepsiho vykonu, stability, vyvazeni podvozku atd atd. Proste cokoliv, co by mi pomohlo udelat toto auto. Predem vsem, kteri poskytnou nejake postrehy a vylepseni dekuji.
Jeste presne nevim, co dostanu za motor, ale nejspise to vypada na 1.4 T-Jet nebo 1.6 M-Jet ve verzi Sport. Sam jsem na to zvedavy.
Reklama
 

mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od mafi »

na prestavbu si si mal brat punto HGT alebo GT ,nie nicit new caru,osobne som videl ako punto GT dalo dole punto abarth 1.4Tjet 160ps malo a ten zatah oproti staremu GTcku bol slabucky
HanzGP
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2009, 20:43

Re: Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od HanzGP »

No abych rekl pravdu, tak to na me vubec nezalezelo, co ja si vyberu. Kdybych si mel vybirat z predokolek, tak bych po pravde do Fiata ani nesel, ale takova byla smlouva, takze mam co mam.
Dneska jsem dostal mail, ze to Bude 1.4 16V StarJet. Takze jeste horsi nez jsem doufal. To jsem zvedavy co s tim vymyslim....
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od mafi »

v prvom rade si zozen samosvorny diferencial na lepsie rozlozenie vykonu do prednych kolies ,potom by som riesil vecsie turbo garett ,intercoler,blow-off ventil ,NGK iridiove sviecky ,kvalitnejsiu spojku ,dake vystuhy ,ci v motorovej casti tak aj v kabinovej casti ,potom kvalitnejsie brzdove kotuce ,najlepsie dierovane aby sa stihali chladit a od dobreho vyrobcu ,lebo nie vsetky dierovane kotuce su vhodne na preteky a na vysoku zataz........kedze mas slusny rozpocet ako si pisal nemal by to byt problem ,dake nerezove zvody na vyfuk ,vyhodit vsetky tlmice ,nech pekne vyfuk striela 8) sportove vzduchove sanie od dobreho vyrobcu ,sportovy podvozok atd. atd. 8)
HanzGP
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 říj 2009, 20:43

Re: Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od HanzGP »

Todle vsechno uz vim. Me jde spis o nejake postrehy a zkusenosti, kteryma by se dalo vychytat naky drobnosti, ktere treba zlobi nebo tak. Vis? :wink:
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Grande Punto Racing napady/postrehy

Příspěvek od mad mike »

není to sice grande ale něco se určitě dozvíš https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=8387
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“