MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Ste sa nejak zazrali do tych sedaciek :D,,z mojej strany je nazor taky ze by to chcelo aj poladit interier do nejakeho vizualneho stavu...a to strieknut palubovku..,ocalunit tapaciri..a podobne..a vtedy az nejaku sedacku aby to malo zmysel a vyzeralo nejak,,a to sa zial nechystam..tak asi by to aj blbo vyzeralo mozno trocha,,cena by usla,,ale premna sedacka nejak nelakava a neprakticka vec zial
Snowfox
Radsej mi zozen zadnu striesku na puntika z tychto dvoch druhov,,a urobis mi velku radost,lebo unas je problem take nieco zohnat :(
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Snowfox »

Nevím mě třeba sedačky v Puntu serou pže nemají absolutně žádný boční vedení,a aby sis tam šupl sedačku nepotřebuješ nijak šplíchat plasty a podobný zvěrstvo....pokud má někdo černý/bílý punto tak ty černobílý tomu sednou jak prdel na hrnec i bez dělání interiéru a pokud mas jakoukoliv jinou barvu tak čistě černá nic nezkazí,a je to svezení hend o něčem jiným,než když hedeš v 80ti do mírné táhlé zatáčky a nakonci dýcháš na okno a seš opřenej o dveře....
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
elektromusic
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 11 srp 2008, 22:33
Bydliště: Kosice-sidl. THC

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od elektromusic »

Pekny kit sania ..vážne uvažujem že hodim dole ten svoj z klapky a urobim to podľa teba :D priemer tej plechovky je 10,5 tiež ? ..zvuk to ma jaky oproti mojmu..moj si počul už
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

HIISS- pekne si sa s tým vyhral, pekná práca :wink: stavím sa, že to Punto s ktorého si sa inšpiroval bolu zelené s čírou optikou :D , tiež som sa na to díval
..držím palce s tou strieškou...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Elektromusic
Vonkajsi priemer je 12,vnutorny uz neviem,nekde mam hodeny vykres na ktorm boli rozmery,,vsetok mi robil oco,len dolezita vec..ze ako som uz vravel robil som to podla jedneho cecha z puntotuning mal tam fotky,,a pytal som sa ho na to cele a mi povedal ze ma na tu plechovku ako si ty nazval vykres,tak mi zaslal ho,,lenze ak sa odmeral tie kruh ktory je na karburatore a nanom osadena ta plechovka tak som zistil ze mam iny priemer toho kruha ako ma on,a sa zistilo ze dovod je ten ze on ma 1.1 motor a ja 1.2,,takze priemer kruha som musel zvolit svoj,takze skus ho kontaktovat na stranke puntotuning ..nick tam ma v sekcii nase punta Milsn....ma tam napisne ICQ..a nech ti posle ten vykres,mne ho posielal na mail ale uz som ho vymazal

Matto
Nj dik,i ked nie moje ruky to cele robily..ale potesi :D :),a dufam ze tu striesku zozenem raz konecne..a ne az ked budem auto predavat :D :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

tak hladal som hladal tieto svetla na nejakom punte,lebo som bol zvedavy ako vyzeraju na nejakom,lebo ta fotka nejak sa mi nepozdavala,a nasiel som na ITAL.fore predsa len napokon
Jedna sa o tieto zadne svetla...za najvyhodnejsiu cenu som ich videl tuna:

http://www.tuningweb.sk/sindex.php?idvy ... akc=detail" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako som zbadal su robene na rovnakom principe ako na Mk2..ze kruzky trcia von,,a co som pocul ohlasy takze ludi to moc laka ich chytit a snazia sa odkrutit,..takze asi skor by sa znicily,inac nesu zle
Obrázek

a potom tieto.uz viac vyskytujuce na puntoch,,tieto aspon zarovno s kufrom a nevycnevaju..ale zas ta cena je o nieco vacsia..myslim si ze vyzeraju o ocosi lepsie,pouzil som foto puntaKaty :)
http://www.tuningpo.sk/catalog/product_ ... s_id=28759" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

tem vystouplym svetlum rikam "ukopovaci" protoze to tak debilne trci , ze nejepsi do toho kopnout.:))
jestli chces zadni jiné, tak dej ty co jsem mela ja.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

katy
a osobne na mojim mieste ako by si sa rozhodla ? :)..dala by si take co si ty mala alebo by si nechala seriove ako mam teraz? domysli si este tie disky co som mal na aute,s nima o nieco krajsie,len zial uz su kola prezute kvoli zime
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
vb007
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2007, 15:30
Bydliště: ex NR, DCA

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od vb007 »

Nechaj povodne radsej zmen predne.
Tie 236tky RSW som chcel aj ja ale KM boli skor k zohnaniu a nelutujem
Punto MK1, S 55, 1.1
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

vb007
Nic no uvidi sa,mozno ma fakt presvedcite vsetci ze radsej ich nechat tie zadne,,a zmenia sa len predne alebo vobec,zas do prednych potrebujem znova ziarovky druhe kupovat a nejake lepsie,kedze tie H4 mi tam nepasnu,a zaroven ich treba dat aj presne nastavit-namontovat nejakemu technikovi,lebo pri montazi co drzia ich sruby su na volu az kym sa nedotiahnu..takze dalsi peniaz..a tak len ratam 4500sk svetla+ziarovky+nastavenie tak to pekne vynde
Rozmyslal som aj nad zatmavenim..vpredu,alebo aj mozno vzadu..ma to tak Puntoracer..lenze ak to zatmavim..tak mam strach ze potom tie svetla seriove neosvetlia tak pekne cestu..,a mne ide oto aby ta svietivost bola co najvacsia a zaroven ze budu problemi o necele dve roky na STK
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Katy »

me zarazi co nekteri lidi resi... treba zarovky. :roll: tak bud chci mit pekny aj ucelny auto nebo ne.
a nastaveni svetel zvladnes i sam, jsou tam takove "koliky" , aspon na tech co mam ja (jednotne).
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

katy
Blbo to beries,ja hovorim otom ze ked kupim svetla..tak nedopustim aby som tam dal nejake lacne ziarovky len aby som vyplnil dieru..a zaroven spominam aj nastavenie ako dalsi peniaz.a preto ak si to vse spocitam tak zistim ci do toho ist alebo ma to radsej prejde.,a ze bud chcem mat pekne a ucelne auto alebo nie..=tak keby to bolo len otom ze chcem alebo nechcem....tak nemusim ani pracovat keby som uz pracoval a len poviem ze chcem milion a je to
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

zadnymi svetlami cestu neosvetlujes..sluzia skor na to aby si bol videny autami iducimi za tebou...a ked to zatmavit decentne ako to mam ja thak ziadny problem to nebude...podla mna to vyzera X krat lepsie nez nejake tie ,,tuningove,, svetla...za mnou si tiez isiel thakze vies ze viditelnost svetiel sa nezmenila...a ked ich nechces striekat thak ich normalne nechaj seriove ako su...podla mna vyzeraju pekne aj take ako su od vyroby...z tych ,, tuningovych,, kvazi sa mi nepacia ziadne tak, aby som povedal ze tieto alebo tieto musim mat...to radsej fakt tu sedacku alebo dosetrit peniazky a ist do podvozku (pripadne samotnych pruzin ked sa ti zda vela za cely set)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Uvidi sa,mozno vymenia sa len predne mozno ani zadne ani predne,kazdopadne teraz mam prvorade na plane ako dalsi doplnok do auta striesku,vidim to zrejme tak ze budem objednavat asi z:

http://www.plasttuning-spojlery.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Este uvidim ci s brzdovym alebo bez,kebyze s brzdovym tak do auta by som musel vrtat.coz by som velmi nechcel,ale aspon to brzdove by bolo vidiet vyraznejsie ako to co mam vo vnutri za foliou..rozhodujem sa medzi dvoma strieskami co maju v ponuke..a davaju ich aj s certifikatom..
1.typ striesky: bez brzdoveho cena: 50Eur

Obrázek

2.typ striesky: s brzdovym a zrejme aj iny tvar ma 63Eur

Obrázek

Puntoracer
inac na stranke tej istej firmy ale inom odkaze http://plasttuningshop.eu" onclick="window.open(this.href);return false; dali do ponuky novy typ striesky..tiez som nadnu rozmyslal..len moc nejaka rovna je ..cena nejak 66Eur..WRC nazvana
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) HIISS dne 29 říj 2009, 15:37, celkem upraveno 2 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

skoda ze tam niesu ceny uvedene...zaujal ma predny spojler ale nevidim tam cenu
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“