olejovy chladič

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
zuzana8585
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 01 kvě 2007, 10:27
Kontaktovat uživatele:

olejovy chladič

Příspěvek od zuzana8585 »

prosím vie mi niekto poradiť kde by som zohnala olejovy chladič za normalnu cenu nie za 12.000 skk.
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Doporučuji navštívit nějaké vrakoviště,nebo autodílnu kde by mohli mít nějaký chladič oleje-není to velká věc a na místo starého by se dal při troše šikovnosti přidělat i z jiného auta.
mr.cooper
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 30 kvě 2007, 15:35

Příspěvek od mr.cooper »

Zkus se zeptat na tel.: 602 862 946. Díly zasílají poštou i na dobírku, což je samozřejmě výhoda.
TomasDP
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 05 říj 2007, 13:00

Re: olejovy chladič

Příspěvek od TomasDP »

Zdravím paliáky! Dneska se mně stala nepříjemná věc, pač jsem o kamen prorazil chladič oleje :( . Myslíte, že bude velký problém, když do doby, než seženu jiný, zadělám u filtru hadice k chladiči a budu opatrně jezdit bez chlazení? Dále bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemá doma tento chladič a nepotřebuje se ho zbavit? V kladném případě mě kontaktujte na TomasDP@seznam.cz. Děkuji za rady a nabídky. Tomáš
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Re: olejovy chladič

Příspěvek od bigben.m »

ZAŠPUNTOVAT NESMÍŠ. Leda paralelně propojit.POKUD JE POŠKOZENÝ JEN CHLADIČ , DALO BY SE TO ŘEŠIT TÍM , ŽE CHLADIČ VYNDÁŠ A PROPOJÍŠ TRUBKY.OLEJ MUSÍ PROTÉKAT TAKŽE ŽÁDNÉ ŠPUNTOVÁNÍ.V zimě , pokud nejezdíš moc dlouhé trasy, by to snad mělo stačit.
Odpovědět

Zpět na „Palio“