Podsvietenie palubovky od 2000

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
roberttto
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2009, 07:56

Podsvietenie palubovky od 2000

Příspěvek od roberttto »

Kto by xcel robim si podsvietenie palubovky a stredoveho panelu na mojom seicente. Mam rok vyroby 2005 takze kto bude mat rovnaku palubku a panel mozem mu poslat nove plany mailom v PDF na vytlacenie cirej folie. Foto reailzacie pridam zajtra. Ak mate zaujem o plany kontaktujte ma na mail : r-design@azet.sk
Reklama
 

shaggy777
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 12 srp 2009, 19:00

Re: Podsvietenie palubovky od 2000

Příspěvek od shaggy777 »

do 2000 hm ja mám síce 98 ale za cca 97 eur a videl som aj lacnejšie je komplet podsvietenie plazmove stačí to iba vymeniť hm neviem či by sa to oplatilo je to dosť ale pozor to je klasika neviem kde sa dajú zohnať tie druhe brazdil som internetom a aha

nie je to nadhera až tolko že nevedel som ich nikde najsť a tiež som nevedel najsť ceny ak by niekto chcel pošlem mu zbierku fotiek seicento komplet v tuningu mám asi 1500 fotiek
Přílohy
budiky2.jpg
budiky2.jpg (40.86 KiB) Zobrazeno 2112 x
budiky.jpg
budiky.jpg (45.3 KiB) Zobrazeno 2112 x
tieto by som bral aj by sa dali namontovať
tieto by som bral aj by sa dali namontovať
seicento01.jpg (59.53 KiB) Zobrazeno 2112 x
roberttto
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2009, 07:56

Re: Podsvietenie palubovky od 2000

Příspěvek od roberttto »

Ono toto podsvietenie poznam dokonale, konkretne tu poslednu verziu a akosi mi to nerezalo pretoze je to velmi silne a oslnujuce svetlo, ktore my starsne vadilo ja skor robim palubovku v originale ale bez oranzovej folie.
roberttto
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 18 dub 2009, 07:56

Re: Podsvietenie palubovky od 2000

Příspěvek od roberttto »

takze konecne vyrobca plazmovych nahrad standartnych potlaci budikov dosiel na to ze seicento ma aj novu plabuovku tak zacal vyrabat aj nove verzie v 4 farebnych prevedeniach osobne som objednal bielomodre prevedenie a predava to jedena firma v presove pre zaujimavost tu je LINK:http://www.tuningpo.sk/catalog/product_ ... s_id=38617
Odpovědět

Zpět na „Seicento“