Nejde zamykat víčko nádrže

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Jirka Hlavina
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 zář 2006, 11:32
Bydliště: Sportovců 1378

Nejde zamykat víčko nádrže

Příspěvek od Jirka Hlavina »

Koupil jsem Multinku 1.9 JTD (1999), postupně jsem vychytal závady po předchozím majiteli až na jeden problém. Nejde mi zamykat víčko nádrže. U Fiatu mi sdělili, že víčko na starou Multinku se samostatně nedělá a z nové Multinky nepasuje, má jiný závit. Nemůžete mi někdo poradit, kde uzamykatelné víčko sehnat, případně které víčko by pasovalo. Docela mně to trápí, je to riziko Multinku někde nechat stát s nezabezpečenou nádrží. :( Jinak jsem z ní nadšený. :P Díky moc.
Jíra
Reklama
 

anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Přidělej si petlici a visací zámek. Nicméně např. u Seicenta je víčko bez zámku už v výroby, takže když to nezamkneš, vlastně se nic neděje. Když ti někdo bude chtít ukrást PHM, tak ti to stejně vypustí někde spodem.
Jirka Hlavina
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 zář 2006, 11:32
Bydliště: Sportovců 1378

Odpověď anonymu

Příspěvek od Jirka Hlavina »

Nemyslel jsem zrovna na ukradení PHM, spíš mám obavy, aby mi někdo z blbosti nehodil něco do nádrže. Pokud to bude rozpustné, tak to nezachytí palivový filtr a může to odnést motor, počínaje vstřikama, válcema konče. Už takovou zkušenost mám. :( K tomu uzamykatelné víčko postačí.
Jíra
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

vicko-oprava

Příspěvek od Dodo-multipla »

problem ve vicku je velice jednoduchy, je tam takova plastova soucastka, ktera se rozlomi a proto je nadrz trvale otevrena
bohuzel samostatne neprodejne :cry:
koupil jsem si vicko na punto, rozebral ho a soucastku pouzil do vicka od multiply
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Víčko

Příspěvek od Globusman »

Odpovědět

Zpět na „Multipla | Exteriér“