počet dálkových ovládání

Vše co se týká Punta MK3

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
abbot
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 29 dub 2010, 17:45

počet dálkových ovládání

Příspěvek od abbot »

Dobrý den,

jsem s přítelkyní čerstvým majitelem nového grande punta a velice nás překvapilo, že sme k vozu dostali pouze jeden klíč v rámci dálkového ovládání a druhý pouze samostatný klíč. Velice mě to překvapilo, protože u všech aut v mém okolí dávají automobilky 2x klíče s dálkovým ovládáním ...Máte to u svých fiatů taky tak, nebo se nás pouze snažili opít rohlíkem a druhé dálkové ovládání využili jinak ?

Děkuji
Reklama
 

pema
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 11 úno 2008, 18:57

Re: počet dálkových ovládání

Příspěvek od pema »

abbot píše:Dobrý den,

jsem s přítelkyní čerstvým majitelem nového grande punta a velice nás překvapilo, že sme k vozu dostali pouze jeden klíč v rámci dálkového ovládání a druhý pouze samostatný klíč. Velice mě to překvapilo, protože u všech aut v mém okolí dávají automobilky 2x klíče s dálkovým ovládáním ...Máte to u svých fiatů taky tak, nebo se nás pouze snažili opít rohlíkem a druhé dálkové ovládání využili jinak ?

Děkuji
Fiat dáva 1x klíč s dálkou a 1x klíč obyč.Jinak klíč s dálkou stoji kolem 5000kč jako náhr.díl.
Uživatelský avatar
Grandéčko
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 11 kvě 2010, 17:03
Bydliště: Bratislava

Re: počet dálkových ovládání

Příspěvek od Grandéčko »

Tiž som sa čudoval že prečo len jeden, no ked som sa opytal, že čo sa stane ak ten dialkový ovládač stratím, odpovedal mi predajca že---200 éčok :lol:
Kde TDI končí, MultiJet začína
Odpovědět

Zpět na „Grande Punto“