Přední stěrače

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
haneszeli
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 led 2009, 20:51

Přední stěrače

Příspěvek od haneszeli »

Zdravím, potřeboval bych poradit - mám asi vycvakaný nebo jak to říc prostě někdy se zaptnou někdy až to hodně šťudlám tak pak se zapnou přední stěrače začínají zlobit čím dál víc - nevíte jak se do nich dostanu hlavně na tu páčku mám sundaný plastový kryt kolem volantu a pak jak dál??? :( :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední stěrače

Příspěvek od peta.smolik »

haneszeli píše:Zdravím, potřeboval bych poradit - mám asi vycvakaný nebo jak to říc prostě někdy se zaptnou někdy až to hodně šťudlám tak pak se zapnou přední stěrače začínají zlobit čím dál víc - nevíte jak se do nich dostanu hlavně na tu páčku mám sundaný plastový kryt kolem volantu a pak jak dál??? :( :(
Jseš si jistej že je chyba v přepínači? Neodchází ti motorek? Možná je tam jen studenej spoj
Každopádně bych se prvně podíval na motorek a zkontroloval ho a pak teprv bych řešil přepínač
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
haneszeli
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 19 led 2009, 20:51

Re: Přední stěrače

Příspěvek od haneszeli »

Tak jsem to prošňupal a vypadá to na špatný relátko - nevíte jesti se dá koupit nový nebo co s tím???
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední stěrače

Příspěvek od peta.smolik »

haneszeli píše:Tak jsem to prošňupal a vypadá to na špatný relátko - nevíte jesti se dá koupit nový nebo co s tím???
No skusil bych vrakáč a když tam nebude tak skus ADH ale webovky nevím ale tam ti poraděj
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Palio“