Vysoký odběr (80A) mimo provoz

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dany202
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2010, 21:46

Vysoký odběr (80A) mimo provoz

Příspěvek od Dany202 »

Ahoj, při deštích mi nechtělo nastartovat auto, u řidiče bylo na zemi plno vody. teklo mi tam vrchem čelního skla po sloupkách. Baterka byla úplně vybitá. Nechal jsem jí dobít a po týdnu zase klekla. Chlápek to proměřil a zjistil že to žere 80A při vypnutým stavu. Autorádio tam ted nemám. Nevíte čím to může být? Ocením každej nápad a radu. díky
Punto 90 ELX 1.6 Sporting
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Vysoký odběr (80A) mimo provoz

Příspěvek od majco »

možno 80ma lebo keby to bolo 80 A tak to by si si určite všimol :wink:
Poradím len pomaly-postupne odpájať veci od baterky a merať odber z baterky nič iné ti poradiť neviem.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
Dany202
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2010, 21:46

Re: Vysoký odběr (80A) mimo provoz

Příspěvek od Dany202 »

a kolik to tak žere normálně?
Punto 90 ELX 1.6 Sporting
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Vysoký odběr (80A) mimo provoz

Příspěvek od majco »

Presne odsledované to nemám ale auto v základe asi nič :lol: čo žerie elektriku - aj pri vypnutom motore a klučijku to je - central+poplaško, autorádio vadný alternátor /diodový mostík / to je asi všetko teda ak nemáš autochladničku v zapalovači :lol:
zapoj do serie s bateriou ampermeter a zmeraj odber . Myslím že sa to tu už riešilo a nejaké odbery tu boli popísané skús prekopať forum
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
PsekTekk
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2009, 17:22
Bydliště: Mladá Boleslav&Ústí Nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoký odběr (80mA) mimo provoz

Příspěvek od PsekTekk »

JJ to jsem taky zjistil po instalaci autoradia ktere nebylo napajeno pres klicek. Ale urcite to ma u Tebe souvislost s vodou v aute. Nechte pripojen klestovy ampermetr na plusovem kabelu od baterky. Postupne vytahujte pojistky pod palubni deskou. Kdyz odber klesne kouknete k cemu je dana pojistka prirazena. Jen asi neni dobre odpojit pojistku od airbagu :? Pokud neni teda voda primo v pojistkove skrini :?: U felicie uz jsem to videl :lol:
Fiat punto 1.9 JTD r.v. 2OOO
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“