MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od lemon »

pekné, robil si sám, či si kupoval hotové? :D ak sám, máš 2 palce hore :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

lemon píše:pekné, robil si sám, či si kupoval hotové? :D ak sám, máš 2 palce hore :D
ak myslis tie led kruzky nie tie som nerobil to je zbytocna papracka a tieto su s BMW x5 a pasuju presne na punto a stalo to 50 euro ale montaz som si robil sam cca 3 az 4 hodiny roboty s tymi svetlometami
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od lemon »

50€? :shock: tak to je teda hodne vela ... ja som plánoval spraviť si sám, a výsledná cena by bola niekde okolo 1€ :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

lemon píše:50€? :shock: tak to je teda hodne vela ... ja som plánoval spraviť si sám, a výsledná cena by bola niekde okolo 1€ :D
tak ale urcite by si to nemal LED kruzok zo 66 smd diodami ked si porovnam ako svieti to co doma spravis a to co som kupil sa neda vobec porovnat a druha vec aj ja som to chcel robit a ta trubka ta vide na 2 eura plus 4 vysoko svietive diody niake kvalitne 4 diody je asi 10 euro plus silikon 3 eura
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

konecne po dlhej dobe som cez zimu utahol opasek a mohol si dopriat neico do auta konecne sa my to zacina podobat nato co chcem
som zvedavy co nato poviete
zatial sa my podarilo kupit 15 palcove disky , predny naraznik , sportovy podvozok , vnutorne tapaciri dveri a par drobnosti
Přílohy
a este jedna s interieru ktory budem musiet prerobit a celu palubovku chcem dat do cierno striebornej karbonovej folie
a este jedna s interieru ktory budem musiet prerobit a celu palubovku chcem dat do cierno striebornej karbonovej folie
2011-03-17 17.27.56.jpg (214.51 KiB) Zobrazeno 3275 x
po zime som stihol dat otapacirovat do cierno sedej kozenky {alebo neviem co to je} tapacir dveri a vsetko som nastriekal na strieborno sedo
po zime som stihol dat otapacirovat do cierno sedej kozenky {alebo neviem co to je} tapacir dveri a vsetko som nastriekal na strieborno sedo
2011-03-17 17.28.23.jpg (147.13 KiB) Zobrazeno 3275 x
podarilo sa my zohnat naraznik s 3dveroveho punta aj s hmlovkami a vo farbe :-D
podarilo sa my zohnat naraznik s 3dveroveho punta aj s hmlovkami a vo farbe :-D
2011-03-17 17.28.42.jpg (177.95 KiB) Zobrazeno 3275 x
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od struter »

tie tapce vyzeraju fajnovo, celkovo to zacina byt fajn zladene ten interier....iked priznam sa ze striebornu v introsi velmi nemusim,ale tomuto to pristane...chcel som sa spytat ako si robil tie kruzky do svetiel,vyzera to perfektne....si to napajal namiesto parkovaciek?alebo ako? nejaky popis co si pouzil,ako atd. ta poprosim,diky 8)
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

no takze popis velmi jednoduchy kupis 4 led kruzky s bmw x5 myslim ze pasuju presne na punto svetla - nalepis ich tam staci aj dvojzlozkove lepidlo potom prevleces kablik na napajanie popod parabolu aby to to tam zbytocne nespatilo az dozadu do svetla tam rozoberes parkovacku a napajanie zapojis nato len musis si prikupit ten odporovy kablik aby ti nesvietila kontrolka svetiel na pristrojovke a svieti to perfektne ani tie originali sa tomu nevyrovnaju
pokial mas zaujem ja tie svetla predavam za 50euro obydve maju asi pol roka - chcem kupit celo cierne tak sa tychto potrebujem zbavit
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od struter »

no ja mam mk2a, cize svetla by mi boli na prd...skoda,lebo za 50 by som ich zobral :D ale teda ak by si sa rozhodol vybrat tie led pasiky, tak by bol zaujem :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
polomiso
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 24 zář 2009, 23:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od polomiso »

Ako si rozobral tie svetlá? Nahrieval si ten čierny silikón teplovzdušnou pištolou? A akú teplotu to znesie bez rizika deformácie?
mk2b 1.4 16V 5D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

rozoberanie tych svetiel stoji za hovno piekol som to v trube a robil som s tym take veci ze az a nic no tak nakoniec som zobral teplozdusnu pistol a pomaly zo srobovakom pacil a odlupoval ten silikon co tam bol ale ze VRAJ sa to najlepsie robi ked das svetlo do krabice a zdruhej strany krabice spravis dieru aby bola na zadnej strane svetla potom tam cez tu dieru vopchas telpovzdusnu pistol a nahrievas to tam cele ale neviem kolko a ze potom to ide v pohode odlepit od seba
one world, one dream, one car
polomiso
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 24 zář 2009, 23:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od polomiso »

Takže to bude ako v teplovzušnej peci , len aby sa náhodou krabica nechytila:D. A tie Krúžky si kde zakúpil? Inak našiel som niečo takéto: http://www.angeleyes.sk/144/0/0/detail/ ... tl%E1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Spolu s tými krúžkami to musí vypadať oveľa lepšie... Len či sú to neni svetlá pre autá s pravostranným riadením...:/
mk2b 1.4 16V 5D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

akurat tak vykaslat nato ci je to pravostranne riadenie ja tie svetla mam chut objednat asi pol roka a do leta ich urcite objednam a kruzky som kupoval v normalnom obchode na bmw x5 len som skusal zohnat tie svetla niekde inde lacnejsie no nedaju sa
one world, one dream, one car
polomiso
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 24 zář 2009, 23:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od polomiso »

A normálné svetlá nejako "zatmaviť? Nejakou žiaruvzdornou čiernou farbou...
mk2b 1.4 16V 5D
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od kovvalsky »

takto ti poviem ked kupis original mas original ked to budes rozrabat tak nemas zarucene ze to uz bude take ako nove mozes to poskrabat alebo podobne no proste naucil som sa jednu vec co kupis hotove je najlepsie alebo druha moznost daj si to spravit takemu co sa tomu venuje ale to su zase peniaze navyse a nikto ti to pod 50 euro podla mna nespravy a to si rovno mozes kupit nove svetla pocuj treba napisat sem http://www.a-ts.sk/shop/detail2-35340-a ... punto.html" onclick="window.open(this.href);return false; ze keby bereme dva pary ci nedaju tie svine zlavu mozno by daco sputili alebo napisat na to http://www.angeleyes.sk" onclick="window.open(this.href);return false; ale tam asi zlavu nedaju no treba sa proste niako dohodnut s nimi aby to vyslo co najlacnejsie a inak dodacia doba je asi 14 dni co som sa o to informoval minule
one world, one dream, one car
polomiso
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 24 zář 2009, 23:09
Bydliště: Nové Zámky

Re: MOJE PUNTO II - Ukažte ta svoje :) - kovvalsky

Příspěvek od polomiso »

Najprv by som musel mať istotu, že sú to svetlá pre pravostranné riadenie a sú homologizované... :oops: . A aj tak tam chcem dať tie krúžky. Tak to najskôr skúsim začierniť tie pôvodné...
mk2b 1.4 16V 5D
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“