MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dohy »

jinak zlý.. neprotiřečím. Auto na zemi 60 60 .. neni zadny extrém a s trochou opatrností bez problému tipo bylo seriový (podvozek) a předek byl nízky jak prase a bez stresu. Nechci zadný novy projekt ani utápet mraky peněz. Jen prostě běžný hezky auto, které nebude jinak extrémně napadny a nebudu mít strach to nechat venku. Na víc vzhledem k tomu že mam přístup k ropě a punto papalo víc než dost bylo radikalní to řešit.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Katy »

tak to teda majitel uvadel asi spatne udaje pri prodeji, protoze k 81kw motoru TDI bych ti dala hned ty nejlepsi reference !
takze taky verim, ze jsi se spotrebou spokojeny, umi to jezdit skoro na vzduch a vydrzi hodne ten motor ;)
jenom je nemoc techto generaci ze hnijou :( ...ale to spise otazka, ktere auto NEhnije.
tak at dlouho slouží a snad se nekde s tim za nama ukazes! ikdyz jako puntomáma jsem te uz obrecela... :roll: dle vseho to vzdy vypadalo ze budes puntu ten nejvernejsi, ale osud a prachy to chtějí jinak.
btw: v základu to má 105koní.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Vencapunto »

Jakejch 105 koní? 81kw je 110 ty trubko :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Katy »

to jsem si taky myslela, ale prepočet mi ukazal jine cislo... :oops:
mas recht.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Zdravim. Jen abych dal vedet kde Punto je. Vymenil ho kamos za BMW E36 1.6...Chce ho prodat. Ale ja sem proti. O opravy pecuju ja. Predevsim o lak-od jara mam firmu na rucni myti. Budu delat vsechno proto aby ho nedal pryc(pry ze chce zase bmw). Chtel ho prodat za 40t. CHUDAK AUTO.Ja mu slibil ze mu pujdu nafackovat jestli ho proda. Jinak se nachazi u Prahy v Psary.Muzu poskytnout jakekoliv info o aute.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Katy »

ahoj, tak to jsi hodny, ale nikomu nemuzes porucit a muzes se snazit sebevic,... :(((
a jezdi puntik nebo je schovany ?
btw: ty bys ho nekoupil ? :)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Katy: Ja nemam ani korunu navic v kapse. Mimo toho ted by sme se mely stehovat do jineho bytu. jinak Puntik stoji na soukromem pozemku - ne pod strechou. Ale myslim ze to alespon zaplachtoval. Nejvic sem mu zacal nadavat kdyz mi rekl ze s tim byl v mycce :o/. Tady nekdo prodava cerny punto Frydek Mystek. To menim ja za Svoji Audi 80 v komplet tuningu - nadhernej kousek ale ma sve chybky a ja ted nemam moc casu a chute to davat dohromady. S tim Puntem se snad uvidime na sraze;). Jinak kdyby jsi chtela cokoliv ohledne laku tak dej vedet(vc. vyplneni drobnych skrabancu-kaminky-sroubovak apod).
Jinak katy: Jsem tvuj fanousek:o))
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Sice tam je motor o velikosti motoru co mam v audi na sterace:o) ale co uz. Je to male a na poskakovani mi to staci - a vim jak se o itala starat - jsou to citlivky:o).
Na poskakovani po Praze to je idealnejsi nez Audi. A parkuje se s nim trosku lip nez s Audi(ma 5metru).Na dalky je v Planu francouz p605 ve full 2,5nafte a na zavodeni mitshubishi 3000gt vr4-ale to fakt az pozdeji:o). Nejdriv musi poradne fungovat mycka.. Jinak proc fiat. Punto se mi vzdycky libilo. A mam trochu slabost pro italy s japoncema-mel sem moznost honda civic 1.5 misto audi, a na komfort samozrejme francouz.. Jak sem prisel k Audi. Koupil jsem ji od Michala(ma punto). Bylo mi ji lito. Stala u nej necely rok a porad nevyjela na silnici. Ja ji mel tyden a hura na silnice:o).
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Katy »

dekuji za fandeni :)
.. punto cerne zname, taky bylo u nas v klubu a proslo rukama uz nekolik majitelu. puvodne je postavene v Brne a osud ho stil taky kruty.
takze ted budete dva puntaci ? to by bylo fajn jezdit spolu na srazy, vy dva ;)
do myčky ? ... dobrej blazen , snad mu nic neodpadlo nebo se neposkodilo.
btw: s tim cernym parkovani po praze co do mista bude lepsi ale bude potreba si mista vybirat, treba ne vsude na patnik najedes ;)
a kdy ti bude rikat pane ? ... a dekuji za peci o modreho :)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Mel mi to vcera privezt do Prahy. Jenomze odhazel cestu. silnicari ji hodily zpatky. Majitel bych mel byt v Sobotu. Tak snad to uz klapne - 1x se to zrusilo kvuli pocasi. jednou kvuli silnicarum a jednou kvuli jeho praci.Takze snad uz konecne. Jinak k tomu parkovani. Myslis ze to bude o moc slozitejsi nez s audi ktera ma 5metru metrovej prevys a 9cm vysoko?;)Punto ma 6cm max.nejmin 1cm. Ale 6cm pro to auto problem neni protoze nema skoro zadny prevysi.O to aby mycka nic urvala neresit-maji dobre cidla. Resit to ze to zpusobuje microskrabance.Katy. Jestli se ted sezone ukazu na sraze. Tak to bude tuning-sokolov.cz ale to je pro tebe trochu z ruky. A minimalne me poznas misto reklamy na zadnim skle na rucni mycku:o).
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Jinak nechapu proc menil 1.2 za 1.9tdi. Rozdil spotreby?30kc-100km?No nic. jeho vec. bez turba bych to mozna pochopil.Ale to je jedno.Turbo v nafte proste zere skoro jako benzin.Treba 405 1.9gld bez turba zere tatovy 5l po Praze..
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Vencapunto »

Dr1v3R píše:Jinak nechapu proc menil 1.2 za 1.9tdi. Rozdil spotreby?30kc-100km?No nic. jeho vec. bez turba bych to mozna pochopil.Ale to je jedno.Turbo v nafte proste zere skoro jako benzin.Treba 405 1.9gld bez turba zere tatovy 5l po Praze..

:lol: :lol: :lol:

kolik si myslíš že žere tdi?Proti puntu mam skoro poloviční náklady na ježdění.Defakt mam skoro stejnej motor jako Dohy ve Ventu.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

Jo. Ale punto je proste punto:o)
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Katy »

nj, jenze kdyz se hrabe do motoru (at uz na ukor cleaningu nebo vykonu), tak uz to nikdy nezustane Punto puntem nebo jine auto tim jak by si clovek predstavoval.
a kdyz jsi z Prahy tak proc jen Sokolov ? z Phy to mas na Rozkos u HK kousek... tam se v lete schazime.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Dr1v3R
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 26 říj 2010, 17:59

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Příspěvek od Dr1v3R »

poslusne hlasim ze dohy punto bylo vcera prodano.
Lak bohuzel musim rict ze byla nekvalitni prace stejne jako interier.
Lak za ty 2roky na spouste mistech byl schopny popraskat.
Interier:na Palubni desce se udelaly bublinky. Ne zrovna hezke.
Ja bych to auto ani nechtel.
VYPADALO dobre. Ale bohuzel prace vypadala kvalitne. Ale nebyla.
Zadni naraznik uz byl spraveny s vyjimkou laku.
Kamos potreboval bmw rady 5 aby mohl vydelavat(potrebuje neco luxusnejsiho).
Takovy auta v hezkem stavu vypadaji vzdy jen v prvni ruce. No nic:).
Bylo bylo:o).
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“