CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
krmelec
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2010, 22:01

CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od krmelec »

Ahoj , MULŤÁK mi začal stávkovat s centrálem. Ráno přijdu k vozu odemču (klíčkem) ,ale auto se mi hned zamče. Do auta se dostanu tak že v té chviličce než se auto zamče rychle otevřu dveře. Auto se pak jestě samovolně asi 3x zamče a odemče (zůstane odemčené). S klíčkem normalně nastartuji.
p.s. ... na klíčku mám z boku tlačítko (asi dálkový centrál) když ho zmáčknu rozsvítí se červená kontrolka,ale nic se nestane.
p.s. 2 ... asi tak 2x za rok (opravdu jen vyjímečně) se mi stane ,že po zamčení a odchodu od auta mi začne "kvičet" alarm a blikají klinkry. Auto normalně odemču a zamču a dá to pokoj.
Má někdo nějakou radu ?? Čím by to mohlo být ?? A kolik si mám nachystat penízků ??
Reklama
 

Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od mad mike »

1-mohl by to dělat vadný mikrospínač v mechanismu(motorku) zámku
p.s.- slabá baterie v klíči?
p.s. 2 -bud souvislost s 1 nebo p.s. nebo samovolná kontrola funkce nebo nějaká jíná zrada
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od Minimaxa »

ale prd, jen ti zamrznul jeden z motorků. zajeď někam do teplé garáže a nech to roztát
www.minimaxa.cz
krmelec
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2010, 22:01

Re: CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od krmelec »

Diky moc, asi máš "recht" , včera bylo přes den "teplo" (prostě nad nulou) a už to zase chodilo normalně. Ale ráno opět -14 stupňů a problém stejný.
Jak na to? Mám rozebrat tapecirunk a nějak to profouknout a promazat , nebo bude stačit to prostříknout přes zámky, nebo jen nechat pořádně v teple a ono se to "odpaří" samo?
Díky moooc
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od Minimaxa »

Vlhkost se tam zpravidla vytvoří při delší jízdě, kdy je velký rozdím mezi teplotou venku a uvnitř vozu. V tom případě se tam utvoří kondenzát. Stačí to nechat vyschnout v teplé garáži.
www.minimaxa.cz
krmelec
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 15 pro 2010, 22:01

Re: CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ - PROBLÉM

Příspěvek od krmelec »

jooooo funguje too, vzal jsem to poctive v teplé garazi jsem shodil tapecirunk ze vsech dverí, prostrikal fest zamky :-) a je pokoj ,ale nej asi zafungovalo to tepliiičko. DIKY
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Elektrika“