Alternátor

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
JackSGC
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 23 úno 2009, 13:54

Alternátor

Příspěvek od JackSGC »

Zdravím vás všechny vím že google existuje zboží.cz také, ale dobré rady jak se říká nad zlato. Mám velý problém nemám peníze a v originálu fiat se mi nechce dávat za nový kus 7800,- proto se chci zeptat kde jsou dobré zkušenosti s koupí alternátoru mám fiat stilo 3dv. 1,9 JTD 85kw 115koní s klimatizací prý to mám zdůraznit. Prosím o rady kde to seženu nejlevněji a kvalitně díky moc za rady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Alternátor

Příspěvek od SpiritWolker »

ahoj, pochybujem ze novy stoji tolik, novy u nas stoji cez 400euro,
to ti urcite ponukaju zrepasovany a ten stary je na vymenu - im ho odovzdas
ten zase zrepasuju a pockaju kym tam niekto pride s rovnakym problemom ako ty.

v podstate je jedno kolko ma koni tvoje auto, ide o to ak je tam 120Amperovy alternator tak tiez by mal byt taky isty, v podstate ten isty alternator mal by byt, on sa totiz pouziva do roznych modelov aut :D

ja by som ti doporucil dat tvoj zrepasovat, u nas stoji kompletne zrepasovanie okolo 150euro
potom je jak novy, samozrejme cena sa moze pohybovat aj od 50e zalezi co v nom je pokazene, da sa v nom vymenit regulator napetia, uhliky, loziska, a medeny valcek o co sa opieraju uhliky - neviem ako sa to presne vola :D

samozrejme ze sa da kupit pouzivany alternator, ten sa da kupit aj za okolo 70euro, ale nevies kolik ma nalietane a ako dlho vydrzi ist

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
JackSGC
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 23 úno 2009, 13:54

Re: Alternátor

Příspěvek od JackSGC »

Tak problém vyřešen zháněl jsem po všech čertech nakonec jsem koupil u fiata teda nechal jsem si to tam i vyměnit jako jediní mi dali 2500,- dolu za to že si vemou ten můj mam tam magnetimareli což jsem na vlastní oči viděl jestli je to repas to mi je vážně jedno hlavně že na to mám dva roky i tak moc díky za pomoc a radu.
Odpovědět

Zpět na „Stilo“