neřešitelný problém

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Gaston
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 14 črc 2010, 14:50

neřešitelný problém

Příspěvek od Gaston »

Brava 1,4 12V :roll:
když startuju studené auto OK, stačí jet 10 minut, např.do obchodu, pak ho postavím např. na 15,20 minut, nastartuju na poprvé, stojí hodinu, startuju jak Pepík 5 minut, nedělá to vůbec nic. Když to zchladne více, např. jsem-li na nákupech s manželkou (3 hodiny :lol: ) tak to zase skočí hned. Větší průser je že mi to za poslední týden zdechlo i při delší jízdě. Rozsvítí se baterka a další kontrolky a konec, rafiky letí nalevo a já stojím a točím a točím a točím. Byl jsem ve třech servisech, hodili to na počítač a nic, auto je v super stavu, říkám, dobrá, počkám hodinu, zavolám si technika, startuju, nejede, kroutí hlavou neřešitelný problém. pokud někdo něco víte, prosím o pomoc.
Dyk
Reklama
 

kleris
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 06 dub 2011, 19:07

Re: neřešitelný problém

Příspěvek od kleris »

Ahoj vzpoměla jsem si že nám tohle dělala Máňa, dokonce to po měsíci přestalo uplně na půl roku a pak to začlo pokaždé jízdě do hodiny nešlo nastartovat, ale když měla Máňa dobrý den tak to zase šlo hezky. Ve fiatu nám neřekli nic že jim pc nic neukazoval. Nějaký starý pardál mechanik nám vyměnil baterku a konce přívodních kabelů a bylo po problému. Proč nebo co to přesně způsobovalo nám ale do dneška nikdo neřekl.Auto jezdí rok a startuje na brnk.
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: neřešitelný problém

Příspěvek od jani »

cidlo otacok kluky,vacky ak ma,ale samozrejme moze to byt aj x inych veci
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“