MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu (zničeno)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od Zetes »

tak k tomu nemam co rict, je to velka skoda pokud si ho planoval vylepsit :( ale hlavni je zdravi jak zde uz zaznelo, takze auto vem cert ;) bude jiny, lepsi, rychleji, hezci ;) ja osobne bych ti doporucil jit do neceho nevejsiho a ne 11 let stary punto a jestli znova pujdes do punta tak jedine HGT... 14" tam nedas a kdyby si dal, vypadalo by to smesne a trapne ;) ja osobne bych bud koupil tak 5let sray auto +- nebo klidne 8let stary BMW :mrgreen: nebo HGT a ty penize co bys dal do novejsiho dat do HGT, do oprav a tuningu... otazka je, aby jsi o vsechnu tu praci neprisel znova.. at uz tvou chybou nebo cizi... ale jak rikam,hlavne ze jsi v poradku! JSTE!
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Reklama
 

Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od vrabectu »

jo tak ty kola co mám já by na hgt nevypadaly směšně ty 225tky jsou docela dominantní , jinak novější auto bych si koupil rád ale tedko mám na účtu 12 tis doma kola a zbytek auta uvodím jak to rozprodám ale docela se mi líběj passaty ale to bude zase 11 let staré budu rád když sám dohromady 40tis a pujčím si tak 20 od rodiny do té ceny musím koupit ucházející auto abych mohl jezdit do práce je všemu za 10 dní maturuju a ještě nemám ošéfovanou práci navíc bez auta se do práce jezdí blbě
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od Zetes »

ja se nebavim o sirce kola, ale o 14" kolu... proste je to strasne maly kolo... no a co si koupit obyc jednickovyho puntase za cca 20tisic a jezdit s nim a par roku setrit a koupit neco poradnyho?
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od vrabectu »

tak ty 14 mě jde o to jsou to culovní kola s krásným límcem a když auto sedí na zemi tak je to dokonalé kor u auta jako je punto , vidím to tak že asi koupím passata nebo astru v kombíku a pak budu pár let šetřit .
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od peta.smolik »

A když dojel domů tak by se vzkřísit nedal? ta střecha je sice na pohled v tahu ale jinak z těch fotek to nevyznívá až tak moc strašně
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od vrabectu »

už ne střecha je totál a navíc je zkroucená celá kasle podle zadních skel bud rozprodám co pujde a přivezu z německa něco a hodím si moje noty na to nebo kupuju passata nebo A6
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukažte ta svoje ;-) - vrabectu :zničeno

Příspěvek od Katy »

:roll: neni co dodat
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“