stahovani oken

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
tumeron
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 31 kvě 2011, 20:06

stahovani oken

Příspěvek od tumeron »

dobry den stala se mi na mem puntiku takova vec neslo me stahovat prave okno u meho 3 dveroveho milacka tak sem prave dvere rozdelal a zjistit ze kladka a tahlo je v poratku rozdelal sem tedy motorek ktery vytahuje okno a zjistil sem ze to velek ozubene kolecko je uplne vymlacene a vystipane zuby chtel bych nekoho poprosit zda nema ozubene kolecko nebo neprodavaho koupim za dobrou cenu poslu i foto na mail jak presne vypada prosim ozvete se na mail mich.travnickova@seznam.cz dekuji
Reklama
 

mach
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 02 črc 2007, 09:21

Re: stahovani oken

Příspěvek od mach »

hodilo by sa, keby si napisal trochu viac o ake punto ide - ci to je mk1, mk2. inak su tu inzeraty na rozpredaj suciastok z punt - skus ich pozriet a pripadne napisat priamo tam...
tumeron
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 31 kvě 2011, 20:06

Re: stahovani oken

Příspěvek od tumeron »

no je to konec roku 99 mk2 jeto 3 dverak pravy dvere
mach
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 02 črc 2007, 09:21

Re: stahovani oken

Příspěvek od mach »

konkretne ozub. koliesko ti asi nepreda nik, kto ma funkcne el. stahovanie okien. skus sa spytat na cenu el. stahovania tu na fore v inzeratoch https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=88&t=16569 alebo https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=88&t=16557. mne tiez este ostalo prave stahovanie (5dv ale myslim, ze 3dv je to iste), ak nepochodis u inych, posli mi SZ. pripadne zajdi na nejaky vrakac a vymontuj tam...
pinkytt
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 01 dub 2010, 20:46
Bydliště: Naháč

Re: stahovani oken

Příspěvek od pinkytt »

ja som zhanal kolegovi cely mechanizmus a vysiel ma z inzeratu na 20€. skus pohladat na nete. zmrdi na vrakovisku pytali 40€ :evil:
Fiat Punto 55 SX '96
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“